MOBIL.sk MOBIL.sk

Youtuber našiel na dne rieky funkčný iPhone. Odpadnete, keď zistíte, ako dlho tam ležal! (VIDEO)
zdroj: Nuggetnoggin / YouTube

Youtuber našiel na dne rieky funkčný iPhone. Odpadnete, keď zistíte, ako dlho tam ležal! (VIDEO)

Vďaka youtuberom dnes môžeme byť svedkami veľmi zaujímavých príbehov, ktoré sa točia okolo stratených mobilov alebo akčných kamier. Inak tomu nie je ani v tomto prípade.

Youtuber Michael Mennett má youtubový kanál "Nugget Noggin". V ňom sa venuje potápaniu sa na rôznych miestach s cieľom nájsť rôzne poklady ukrývajúce sa na dne rôznych riek a jazier. Väčšinou sú jeho videá plné odpadu, poprípade starých mincí, starých nefunkčných počítačov alebo "gopročiek". V jednom z posledných dielov sa však youtuberovi podaril naozaj husársky kúsok.

Na dne rieky našiel smartfón vo vodotesnom púzdre. Ten bol stvrdnutý a obrastený riasami, takže tušil, že mobil tam leží už dlhší čas. Keď ho doma vybral z puzdra, skúsil ho pripojiť na nabíjačku. iPhone sa hneď začal nabíjať. Potom ho už len zapol, vyhľadal číslo majiteľa a zavolal mu, aby mu jeho mobil vrátil.

Žena (majiteľka) iPhone stratila pred 15 mesiacmi a už ani nedúfala, že by ho niekedy mohla opäť získať naspäť. Michaelovi ďakovala, že jej ho našiel, pretože v ňom mala aj nejaké nezálohované veci. Celý príbeh si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio