MOBIL.sk MOBIL.sk

Stierač na objektív mobilu do každej rodiny! (VIDEO)
zdroj: Unnecessary Inventions

Stierač na objektív mobilu do každej rodiny! (VIDEO)

V dnešnej dobe blahobytu a mnohých startupových nápadov nás už neprekvapí absolútne žiadny produkt. Dokonca ani zlepšovák, ktorý vám predstavíme dnes.

Výrobcovia mobilov robia všetko možné aj nemožné, aby nám rok čo rok priniesli mobily s čo možno najlepšími parametrami fotoaparátov, niektorým ľuďom sa však dokonalé fotografie akosi stále nedarí zachytiť. Dôvodom je niečo, čo už výrobcovia ovplyvniť jednoducho nedokážu. Špinavý objektív.

Stierač na objektív mobilu
Stierač na objektív mobilu / Unnecessary Inventions

Práve špinavý objektív je často prekážkou pre vytvorenie dokonale ostraj fotografie, pretože málokoho napadne si objektív jednoducho vyčistiť kúskom textilu predtým, než sa chystá odfotiť záber svojho života. Pre všetkých takýchto ľudí (takže pre takmer všetkých) je tu zlepšovák, ktorý (dovolím si tvrdiť) v súčasnosti nemá obdoby. Je ním stierač na objektív mobilu.

Stierač na objektív mobilu
Stierač na objektív mobilu / Unnecessary Inventions

Jeho autorom je človek stojaci za značkou "Unnecessary Inventions", čo v preklade značí nepotrebné vynálezy a ako ste si už určite uvedomili, ide o recesiu. Lenže z produktov sú ľudia nadšení, a tak sa onedlho budú dať aj reálne kúpiť. My sa vás úprimne pýtame, kúpili by ste si niečo takéto? (Mimochdom, stierač je kompatibilný iba so smartfónom iPhone 11 Pro Max).

Takto vyzerá stierač objektívu pri reálnom používaní...

zdroj: Unnecessarry Inventions

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio