MOBIL.sk MOBIL.sk

WhatsApp chystá funkčnú novinku. Budú ňou samodeštrukčné správy!
zdroj: pixabay.com

WhatsApp chystá funkčnú novinku. Budú ňou samodeštrukčné správy!

Už čoskoro budete zrejme schopní prostredníctvom aplikácie WhatsApp posielať správy, ktoré sa zničia po niekoľkých sekundách, minútach alebo hodinách. Načo je to dobré?

Najpopulárnejšia aplikácia na posielanie správ WhatsApp zrejme čoskoro dovolí svojim používateľom posielať zvláštny typ správ, ktoré sa samé automaticky zrušia po istej dobe. Funkcia má názov "Disappearing messages" (miznúce správy). Tieto správy sa však (aspoň zatiaľ) nebudú dať posielať v klasickej konverzácii. Budú pre ne určené špeciálne konverzačné vlákna, kde sa bude dať nastaviť dĺžka samozničenia 5 sekúnd alebo hodina.

zdroj: Wabetainfo

Informácia o novej funkcii, ktorá je momentálne v alfa-testovaní, sa objavila na stránke Wabetainfo. Bola totiž súčasťou betaverzie aplikácie WhatsApp s číslom 2.19.275, ktorú testujú používatelia v rámci probramu Google Play Beta Program. Nastaviť ju ide prostredníctvom nastavenia skupín. Neskôr snáď WhatsApp podobnú možnosť prinesie pre všetkých. V dobe, keď sa posiela obrovské množstvo obsahu, by takáto funkcia potešila určite nejedného používateľa.

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio