Mobil.sk Mobil.sk

Vydrží Samsung Galaxy Fold drsné zaobchádzanie?  (VIDEO)
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

Vydrží Samsung Galaxy Fold drsné zaobchádzanie? (VIDEO)

Skladací Samsung Galaxy Fold je zariadením budúcej generácie. Ako však tento (drahý) technologický skvost obstál po tom, čo ho dostal do rúk Zack z youtubového kanálu JerryRigEverything?

Nebudeme sa priveľmi rozpisovať, pretože názor si urobíte sami prezretím si videa priloženého nižšie. Faktom však je, že Samsung skladací mechanizmus postavil veľmi dobre. Smartfón síce neostal bez poškodení, ale nezlomil sa ani pri silnom ohýbaní.

Zack podrobil smartfón aj klasickým trestom s nožom či zapaľovačom a aj tieto testy odhalili silné a slabé zariadenia. Vo videu zistíte, prečo nie je dobré tento dvojtisícový mobil brať na pláž a nakoľko boli vylepšené nedostatky prvej verzie, ktorá sa však nidy nedostala na trh. Príjemné sledovanie.

Ešte chceme dodať, aby ste podobné kúsky doma určite neskúšúšali, pretože by vás to mohlo vyjsť veľmi draho. Zack je profesionál, ktorý sa podobným videám venuje už dlhšiu dobu a takéto ničenie zariadení mu určite nenabúra jeho rozpočet, zatiaľ čo váš by utrpieť mohol.

zdroj: JerryRigEverything / YouTube

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Fun rádio