Mobil.sk Mobil.sk

Tieto smartfóny spoločnosti Samsung by mali dostať Android 10!
zdroj: MOBIL.sk

Tieto smartfóny spoločnosti Samsung by mali dostať Android 10!

Pre dnešné smartfóny je Alfou a Omegou operačný systém a jeho aktualizácie. Preto by každého majiteľa smartfónu malo zaujímať, či práve to jeho zariadenie dostane aktualizáciu. Najnovšie sa na internet dostal zoznam smatfónov značky Samsung, ktoré aktualizáciu na najnovší systém Android 10 od Google dostanú.

Samsung už dávno nie je tým výrobcom, na ktorého musia jeho používatelia čakať s aktualizáciami. Má to hneď niekoľko príčin. Nové prostredie One UI je pre aktualizácie uspôsobené lepšie a jednak spoločnosť Google urobila v tomto smere viacero zmien. Jednou z nich je aj oddelenie komponentov jadra systému od vrstiev týkajúcich sa rozhrania.

Je jasné, že majitelia smartfónov ako Galaxy S10e, S10 či S10 Plus alebo Note 10 a Note 10 Plus sa na nový Android môžu tešiť určite. Tí však tvoria iba špičku ľadovca. Medzi používateľmi existujú majitelia smartfónov z nižších tried alebo majitelia starších zariadení.

Najnovšie sa na internet dostal zoznam tých zariadení, ktorých majitelia sa môžu tešiť na najnovší Android 10. Stránka AndroidPure prišla so zoznamom smartfónov, ktorý je prekvapivo široký a siaha až po modely radu Galaxy J. Ten sa Samsung rozhodol pre istým časom zrušiť, na svojich zákazníkov však nezabudol.

Zoznam zariadení značky Samsung, ktoré dostanú aktualizáciu na Android 10 od Google / AndroidPure

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Fun rádio