MOBIL.sk MOBIL.sk

Snapchat pridáva špeciálnu 3D selfie funkciu
zdroj: Snapchat

Snapchat pridáva špeciálnu 3D selfie funkciu

Spoločnosť Snap stojí za aplikáciou Snapchat, ktorú radi využívajú najmä mladí. Jedná sa o komunikáciu najmä vo forme obrázkov či videí. A práve v tejto sfére prichádza Snapchat s novinkou.

"Sme veľmi vzrušenÍ, že môžeme v Snapchate predstaviť 3D mód fotoaparátu - pridaním novej vrstvy pre vyjadrenie a interaktivitu Snapov. Používatelia Snapchatu môžu používať 3D mód fotoaparátu na vytváranie Snapov, ktoré menia perspektívu a vzhľad na základe pohybu vášho mobilu pri prezeraní. Váš svet a zážitok to prináša k životu spôsob, ktorý je o krok bližšie k realite."

Jediným problémom tejto funkcie je, že je striktne spätá s jediným druhom smartfónov. Sú ním iPhony s výrezom, kde je prítomná funkcia Face ID a 3D mapovanie tváre, ktoré sa stará o spomínané 3D kúzlo nových Snapov. Na to, aby ste získali novú funkciu teda potrebujete vlastniť iPhone X, XR, XS, XS Max, iPhone 11, 11 Pro alebo 11 Pro Max a nainštalovať si poslednú verziu appky.

Následne je potrebné vyrolovať si vyskakovacie menu, zvoliť si "3D" mód a zhotoviť si selfie. Následne si gestom do strán vyberiete príslušný filter alebo inú vrstvu interactivity. Keď svoj výtvor dokončíte, môžete ho uložiť do galérie s fotografiami a následne ho zdieľať aj na iných platformách než Snapchat. 3D efekt sa aktivuje ovyčajným polohovaním mobilu v priestore. Väčšiu predstavu o novej funkcii získate pri prezretí priloženého videa.

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio