MOBIL.sk MOBIL.sk

Vieme, kedy nám OnePlus predstaví nové vlajkové lode OnePlus 7T a 7T Pro
zdroj: @Onleaks

Vieme, kedy nám OnePlus predstaví nové vlajkové lode OnePlus 7T a 7T Pro

Fanúšikovia spoločnosti OnePlus môžu otvárať kalendáre a zaznamenať si dátum 26. septembra. Vtedy sa totiž dočkáme predstavenia nových „zabijakov vlajkových lodí“ od tejto spoločnosti.

Smartfón OnePlus 7 Pro, ktorý nám čínska spoločnosť predstavila v máji, je mnohými považovaný za najlepší mobil tohto roku. A je to úplne oprávnene. Ponúka nekompromisný výkon vlajkových lodí, veľmi slušnú kameru, najnovšie technológie ako snímač odtlačkov v displeji či rýchlo nabíjanie, podporuje 5G sieť a prichádza s nádherným bezrámikovým dizajnom.

Aj preto sme zvedaví na to, s čím prídu jeho nástupcovia OnePlus 7T a OnePlus 7T Pro. Dozvedieť by sme sa to mali už budúci týždeň, keďže spoločnosť nám prezradila dátum ich predstavenia – 26. september v USA a Indii. OnePlus príde aj do Európy, aj keď o niečo neskôr – 10. októbra plánuje ukázať nové zariadenia v Londýne.

zdroj: OnePlus

A čo o týchto pripravovaných smartfónoch zatiaľ vieme? Jedným z najväčších lákadiel by mal byť 90Hz displej, vďaka ktorému budú animácie plynulejšie a využijú to najmä hráči mobilných hier. Poháňané by mali byť nedávno predstaveným procesorom Snapdragon 855 Plus od Qualcommu, ktorý je aktuálne najrýchlejším čipom pre Android smartfóny.

OnePlus 7T Pro by mal vyzerať veľmi podobne ako jeho predchodca - to znamená veľký displej s tenkými rámikmi a vysúvacou prednou kamerou a trojitý vertikálny fotoaparát na zadnej strane. Dostupnejší model OnePLus 7T by ale mal prísť s novou okrúhlou kamerou s tromi snímačmi. Tešiť sa môžeme aj na špeciálnu verziu OnePlus 7T Pro v spolupráci s McLaren, ako to bolo aj minulý rok.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio