Mobil.sk Mobil.sk

Apple už začína zverejňovať prvé reklamy na svoje nové iPhony
zdroj: Apple / YouTube

Apple už začína zverejňovať prvé reklamy na svoje nové iPhony

Spoločnosť Apple minulý týždeň predstavila novú generáciu svojich iPhonov. Tá sa začne predávať v nsledujúcich týždňoch, no spoločnosť sa rozhodla ľudí motivovať prostredníctvom reklám už teraz.

Nové iPhony vo všeobecnosti neprinášajú nejaké zásadné zmeny. Hlavnými výhodami oproti súčasnej generácii budú najmä vylepšené fotoaparáty, nový nočný režim, vyšší výkon a najmä dlhšia výdrž noviniek na jedno nabitie. A práve fotoaparátu sa týka prvá reklama, ktorá ukazuje psa pózujúceho pre tri nové objektívy. Zobrazuje najmä výhody širokého objektívu a tiež možnosti nočného režimu, ktorý dokáže nafotiť obstojné fotografie aj pri úplnej tme.

Druhá reklama sa zameriava na odolnosť nových iPhonov. Spoločnosť Apple (tak ako každý rok) oznámila, že nové iPhony sú vybavené najodolnejším sklom, aké kedy bolo v smartfóne použité. To v zásade môže byť pravda, ale v konečnom dôsledku ide stále o sklo, ktoré je samo o sebe krehkým materiálom.

Budúcich recenzentov už teraz zaujíma, ako veľmi bude odolná jeho matná úprava. V prípade smartfónov Pixel od Google, bola práve táto úprava Achilovou pätou odolnosti zariadenia. Povrch sa totiž poškriabal relatívne rýchlo a ľahko. Nové iPhony si tiež polepšili v oblasti odolnosti voči prachu a vode.

Novinky by mali vydržať po dobu 30 minút v hĺbke 4 metre pod hladinou vody. Uvidíme, či sa tieto sľuby potvrdia aj pri reálnom používaní. Vždy sa totiž nájde youtuber, ktorý sa o týchto tvrdeniach bude chcieť presvedčiť na vlastnej koži a urobí o tom virálne video.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Fun rádio