Mobil.sk Mobil.sk

Jedna z najdesivejších hororových hier príde do našich smartfónov v rozšírenej realite
zdroj: store.steampowered.com

Jedna z najdesivejších hororových hier príde do našich smartfónov v rozšírenej realite

Desivé roboty z hry Five Nights at Freddy´s ožijú vďaka rozšírenej realite a dostanú sa do vašej obývačky.

Hra Five Nights at Freddy´s patrí k tým absolútne najlepším hororovým hrám, aké si môžete zahrať. Vznikla ako nezávislá hra ešte v roku 2014 a rozšírila sa najmä vďaka tvorcom na YouTube, ktorí ju často natáčali. Odvtedy vyšlo viacero pokračovaní a mnohé si môžeme zahrať aj na našich smartfónoch. K nim sa už čoskoro pridá ďalšia hra, tentoraz v rozšírenej realite.

Illumix, vývojárska spoločnosť, ktoré sa venuje tvorbe hier v zmiešanej realite, oznámila, že pripravuje nové pokračovanie série. Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery, bude nová desivá hra určená pre iOS a Android zariadenia, ktorá prinesie hororový zážitok do reálneho sveta. Pomocou rozšírenej reality doň bude vkladať virtuálne objekty a kombinovať svet okolo vás s mobilnou hrou.

zdroj: Illumix Official | youtube.com

Pôjde o prvú hru série Five Night at Freddy’s, ktorá bude fungovať na báze rozšírenej reality. Vďaka tomu by mohla byť ešte strašidelnejšia ako všetky predchádzajúce tituly. Zatiaľ nevieme veľa o jej herných mechanikách a na čo sa vlastne môžeme tešiť. Tvorcovia ale zverejnili na YouTube prvé video z hry, z ktorého behá mráz po chrbte.

Už teraz sa nevieme dočkať, ako si túto pripravovanú hororovú hru zahráme. Autori nám zatiaľ neprezradili dátum vydania, preto si budeme musieť počkať. Hráči sa však už čoskoro budú môcť pred registrovať na stránke fnafar.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Fun rádio