MOBIL.sk MOBIL.sk

Modelka vyskúšala Nočný režim iPhonu 11. Výsledok je naozaj úžasný!
zdroj: @Cocorocha | twitter.com

Modelka vyskúšala Nočný režim iPhonu 11. Výsledok je naozaj úžasný!

Jednou z najzaujímavejších zmien v tohtoročných iPhonoch 11 je určite nová funkcia kamery slúžiaca na fotenie za zhoršených svetelných podmienok. Night Mode, alebo po Slovensky – Nočný režim, dokáže výrazne zosvetliť fotku fotenú v tme a to bez rušivého šumu.

Apple nám už stihol ukázať niekoľko fotografií pred a po zapnutí Nočného režimu, takže máme ako takú predstavu, ako funguje. Avšak, jedna vec sú marketingové obrázky od spoločnosti a druhá to, aký rozdiel nová funkcia skutočne spraví. A na to sa môžeme teraz pozrieť vďaka kanadskej modelke Coco Rocha. 

Tá sa rozhodla vyskúšať si Nočný režim priamo v teréne. Aj napriek tomu, že nové iPhony sa začnú predávať až 20. septembra, dostala sa k novému iPhonu 11 Pro Max. Odfotila sa s ním na nočnej ulici pred rozsvieteným stánkom a s Nočným režimom. Výsledok potom porovnala s fotografiou z iPhonu X na rovnakom mieste.

Výsledok je naozaj skvelý. Fotografia z iPhonu 11 Pro Max má výrazne svetlejšie farby a vidíme na nej viac detailov. Zároveň však nie je zašumená, ako to býva pri nočnom fotografovaní. Promo fotografie od Apple teda neboli ani zďaleka prehnané a Nočný režim dokáže to, čo sľubuje.

Oficiálny obrázok k funkcii Night Mode | zdroj: Apple

Zatiaľ čo pre fanúšikov spoločnosti Apple je Nočný režim absolútnou novinkou, ostatní výrobcovia niečo podobné ponúkajú už dlhšie. Funkciu, ktorá zázračne zosvetlí fotografiu má napríklad nový Huawei P30 Pro alebo smartfóny Pixel od Google. Na základe tejto fotografie si ale nedovolíme povedať, či je Nočný režim od Apple lepší alebo horší. Budeme si musieť počkať na prvé recenzie a prípadne porovnania.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio