MOBIL.sk MOBIL.sk

Google si neustrážil svoje smartfóny Pixel 4 a Pixel 4 XL. Internet zaplavili ich videá ešte pred oficiálnym predstavením! (VIDEO)
zdroj: Rabbit TV / YouTube

Google si neustrážil svoje smartfóny Pixel 4 a Pixel 4 XL. Internet zaplavili ich videá ešte pred oficiálnym predstavením! (VIDEO)

Google si s utajovaním svojich chystaných noviniek ťažkú hlavu zrejme nerobil. Neprejde totiž deň, aby sa na internete neobjavila nejaká nová správa alebo fotografia chystaných smartfónov. Tentoraz je však únik informácií masívny. Na internete sú totiž videá ľudí, ako nové smartfóny používajú a detailne rozoberajú ich funkcie.

Z videí sa dozvedáme, že skvelé fotoaparáty, ktorými sú súčasné Pixely vybavené, budú fotiť ešte lepšie. Google tiež použije infračervený senzor od OmniVision pre odomykanie smartfónu tvárou používateľa. Ďalšie informácie patria výbave.

Google Pixel 4 XL dostane 6,23-palcový displej s 1440p rozlíšením, 3700 mAh batériu, 6 GB RAM a 128 GB úložisko. Procesorom bude Qualcomm Snapdragon 855. Selfie kamerka bude mať 8 megapixelov, hlavný fotoaparát 12 megapixelov a širokouhlý objektív nafotí fotografie o roslíšení 16 megapixelov. Vylepšenia sa dočká aj fotografický nočný režim aj režim Portrét s rozmazaným pozadím.

Zaujímavým riešením je aj obnovovacia frekvencia displeja 90 Hz (štandardne to býva 60 Hz), ktorá zabezpečí plynulejšie prechody animácií systému. Nové Pixely budú svetu predstavené už začiatkom októbra v čiernej, bielej a koralovo oranžovej farbe. Sme zvedaví, či sa zástupcovia spoločnosti Google budú pri predstavovaní tváriť, akoby tieto videá s doposiaľ nepredstavenými novnikami ani neexistovali. Videá zverejnili youtubové kanaly AnhEm TV a Rabbit TV.

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio