Mobil.sk Mobil.sk

Samsung vydal počas predstavovania iPhonov sériu videí, v ktorých vyzýva, aby ste prešli na Note 10!
zdroj: Samsung, youtube.com

Samsung vydal počas predstavovania iPhonov sériu videí, v ktorých vyzýva, aby ste prešli na Note 10!

Celý technologický svet momentálne upiera zrak na spoločnosť Apple. V utorok nám totiž predstavili trojicu nových iPhonov 11, 5. generáciu Apple Watch spolu s predplatnými službami Apple TV+ a Apple Arcade. Samsung sa preto rozhodol, že na seba strhne pozornosť sériou krátkych videí, v ktorých propaguje svoju poslednú vlajkovú loď.

Spoločnosť vo videách prezentuje niektoré z výhod smartfónu Galaxy Note 10, ktorý bol predstavený len pred mesiacom. Spomína veľkú, 24 hodinovú výdrž, ktorú užívatelia využijú počas náročných dní v práci. Galaxy Note 10+ má totiž obrovskú 4300mAh batériu a Galaxy Note 10 3500mAh. 

Chváli sa tiež veľkým úložiskom pre všetky potrebné súbory, keďže najvyššia verzia Note 10 ponúka až 512GB pamäte. Tie sa navyše dajú rozšíriť pomocou microSD karty o ďalších 1000GB a smartfón tak dostane kapacitu 1,5TB.

zdroj: Samsung | youtube.com

V jednom videu priamo nabáda užívateľov, aby prešli na Galaxy Note 10 a užili si všetky jeho výhody. Aj keď v žiadnej z reklám priamo nespomína spoločnosť Apple, ako to zvykne robiť, je očividné, na kých zákazníkov nimi mieri. Všetky tri videá boli totiž zverejnené počas konferencie Apple, na ktorej sa predstavovali nové iPhony. Samsung sa tak snaží presvedčiť fanúšikov jabĺčkovej spoločnosti, že jeho nový smartfón je lepší ako iPhone 11 a mali by po ňom siahnuť.

zdroj: Samsung | youtube.com
zdroj: Samsung | youtube.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Fun rádio