MOBIL.sk MOBIL.sk

Photolemur 3 je softvér na úpravu fotografií za 35 dolárov, ktorý je dočasne zadarmo. Sťahujte!
zdroj: Skylum

Photolemur 3 je softvér na úpravu fotografií za 35 dolárov, ktorý je dočasne zadarmo. Sťahujte!

Fotografie dnes hýbu svetom. A je jedno či sa rozprávame o fotkách z mobilov, na sociálnych sieťach alebo obrázkoch zo zrkadloviek. Reklama a svet všeobecne sú plné fotografií. Preto je dobré mať dobrý softvér, ideálne zadarmo.

Presne takáto príležitosť sa dnes naskytla používateľom operačných systémov Microsoft Windows 10 a Apple macOS. Práve pre ne je totiž určený program Photolemur 3, ktorý upravuje fotografie pomocou umelej inteligencie. Bežne stojí 35 amerických dolárov, no spoločnosť Skylum, ktorá za ním stojí, ho po obmedzený čas ponúka úplne zadarmo.

Photolemur 3 je pritom najzákladnejším programom spoločnosti, ktorá má vo svojom portfóliu viacero špecializovaných aplikácií. V skylum si však sú vedomí toho, že začiatočníci sa nevedia orientovať v zložitých nastaveniach softvéru pre profesionálov, preto tvoria aj jednoduchý softvér pre technicky menej zdatných nadšencov.

Pokiaľ by sa vám niečo podobné na počítači zišlo, určite neváhajte, pretože ponuka nebude trvať večne. postačí kliknúť na tento link, na stránke výrobcu zadať svoje meno a emailovú adresu a do schránky správ vám príde email s odkazom na stiahnutie a aktivačným kódom. Pri inštalácii postačí zadať mail a aktivačný kód a máte k dispozícii niekoľko filtrov. V prípade záujmu sa dajú ďalšie zakúpiť. Želáme veľa úspechov pri úprave vašich fotografií.

zdroj: skylum.com

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio