MOBIL.sk MOBIL.sk

Žena si kúpila iPhone za veľmi výhodnú cenu. V krabici našla 2 mydlá
zdroj: zdroj: 7 Action News

Žena si kúpila iPhone za veľmi výhodnú cenu. V krabici našla 2 mydlá

Sociálne siete sa stávajú čoraz častejším miestom pre predaj, výmenu alebo nákup vecí. Dokážete tu nájsť veľmi výhodné ponuky, ale takýto obchod nie vždy dopadne podľa predstáv človeka. Svoje o tom vie aj jedna americká žena.

Samantha Powells je americká žena, ktorej sa veľmi zapáčila ponuka na sociálnej sieti kde predávajúci predával iPhone za 660 amerických dolárov. Šetrila si naň šesť mesiacov a preto ju veľmi potešilo, keď konečne našla iPhone za cenu, ktorú už má reálne našetrenú. Predávajúcej sa ozvala a zorganizovala stretnutie.

zdroj: 7 Action News

Aby na stretnutí nebola sama, zobrala so sebou aj svojho manžela. Pri stretnutí držala v ruke svojich ťažko našetrených 660 dolárov, ktoré následne podala predávajúcej. Tá jej a jej manželovi podala krabicu s iPhonom a relatívne rýchlo odišla. Už vtedy mohli byť viac podozrievaví a zistiť, že tu niečo nehraje. Krabicu však otvorili až o chvíľu a vtedy im to došlo. Boli oklamaní.

zdroj: 7 Action News

Keď otvorili krabicu, nechceli veriť vlastným očiam. Namiesto vytúženého iPhonu v nej našli iba dve obyčajné mydlá. Samantha pre 7 Action News povedala: "Keď to (manžel) rozbalil, ostali sme zarazení. Len sme nechápavo hľadeli, či sa to naozaj prihodilo akurát nám." Manželia sa rozbehli za predajkyňou, ale tá už bola dávno preč.

Dvojica následne nahlásila 18-ročnú podvodníčku polícii. V zápise zistili, že hoci používala na sieti falošný profil s názvom LetGo, pre stretnutie poskytla svoje telefónne číslo, podľa ktorého ju muži zákona zrejme vypátrajú. Bude predvolaná a pokiaľ sa nedostaví, bude na ňu vydaný zatykač.

zdroj: 7 Action News

Manželia tak priznávajú, že na internete netreba bezhlavo veriť všetkému. Pokiaľ sa rozhodnete kupovať mobil z druhej ruky, určite si poriadne overte predávajúceho a aj samotné zariadenie, či je naozaj v krabici a či je funkčné. Ostražitosti nikdy nie je dosť.

zdroj: wxyz.com

Najnovšie z kategórie: Príbehy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio