MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple nám už zajtra predstaví nové iPhony 11! Ako a kde sledovať živý prenos?
zdroj: apple | youtube.com

Apple nám už zajtra predstaví nové iPhony 11! Ako a kde sledovať živý prenos?

Najväčšia udalosť roku pre všetkých fanúšikov Apple je takmer tu. Spoločnosť nám už zajtra predstaví novú sériu iPhonov pre rok 2019 a my to celé môžeme sledovať prostredníctvom živého prenosu.

Konferencie Apple patria k tým najlepším spomedzi všetkých technologických spoločností. Aj preto sa vyplatí pozerať ich naživo – či už patríte k fanúšikom Apple alebo nie. Zajtra sa v Apple Parku bude odohrávať konferencia, na ktorej nám jabĺčková spoločnosť po prvýkrát oficiálne predstaví nové iPhony aj Apple Watch.

Tak, ako to bolo po minulé roky, aj teraz si môžete pozrieť živý prenos z predstavovania na oficiálnej stránke Apple. Tohtoročnou novinkou ale je, že okrem nej sa bude konferencia streamovať aj na YouTube. Po prvýkrát si tak môžeme vychutnať predstavovanie iPhonov pohodlne, priamo na YouTubovom kanáli Apple.

zdroj: Apple | youtube.com

Samotná konferencia začne 10. septembra o 19:00 nášho času. Očakávame, že sa dočkáme celkovo troch nových iPhonov – 6,1 palcového iPhonu 11, ktorý nahradí iPhone XR, 5,8 palcového iPhonu 11 Pro a 6,5 palcového iPhonu 11 Pro. iPhony prídu s podobným dizajnom ako jeho predchodcovia, očakávame ale zmeny v zadných kamerách, ktoré by mali prísť s viacerými senzormi a vyššou kvalitou.

Apple by nám mal okrem iPhonov predstaviť aj novú generáciu úspešných inteligentných hodiniek Apple Watch. Očakávame aj to, že sa dozvieme viac informácií o službách Apple Arcade a Apple TV+. Spoločnosť by nám mala oznámiť dátum, kedy ich spustí aj výšku predplatného.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio