MOBIL.sk MOBIL.sk

Pozrite sa na nádherný dizajnový koncept iPhonu SE 2, ktorý údajne Apple pripravuje (VIDEO)
zdroj: Ts Designer | youtube.com

Pozrite sa na nádherný dizajnový koncept iPhonu SE 2, ktorý údajne Apple pripravuje (VIDEO)

Zrejme si ešte spomínate na iPhone SE. Tento malý 4 palcový iPhone nám spoločnosť Apple predstavila začiatkom roka 2016 a napriek tomu, že si ho ľudia obľúbili, sme sa do dnešného dňa nedočkali jeho nástupcu. To by sa však už čoskoro mohlo zmeniť.

O tom, že jabĺčková spoločnosť pripravuje malý, dostupný iPhone, ktorý by bol nasledovníkom iPhonu SE, sa hovorí už poriadne dlho. Na povrch sa neustále dostávali informácie o tom, kedy by nám ho Apple mal predstaviť aj to, aké funkcie by mal ponúknuť. Nakoniec sa však nič z toho nepotvrdilo a po očakávanom iPhone SE 2 sa zľahla zem.

Pred pár dňami sa však na internete objavili nové informácie, ktoré potvrdzujú, že Apple skutočne chystá okrem hlavných iPhonov 11 ešte jeden – menší a lacnejší model. Ten by mal nahradiť iPhone 7 a zaujať najmä užívateľov, ktorí hľadajú zariadenie s menšou veľkosťou, ktorá lepšie padne do ruky. Aj keď zatiaľ nemáme presné informácie, ako by mal tento smartfón vyzerať, dizajnér z YouTubového kanálu Ts Designer sa rozhodol trochu popustiť uzdu fantázie.

zdroj: Ts Designer | youtube.com

Zverejnil dvojminútové video dizajnového konceptu iPhonu SE 2. V ňom predstavuje možnú podobu tohto pripravovaného smartfónu v celej svojej kráse. Jeho tvar vychádza vďaka ostrým hranám z pôvodného iPhonu SE, zároveň však ponúka veľkú obrazovku s tenkými rámikmi a výrez v hornej časti obrazovky pre senzory na Face ID.

Aj keď smartfón na videu vyzerá veľmi pekne a určite by potešil nejedného fanúšika Apple, ktorý má stále v pamäti nádherný dizajn iPhonu 5, 5S a SE, iPhone SE 2 bude zrejme vyzerať inak. Podľa doterajších informácií by mal vychádzať z iPhonu 8 a ponúkne teda 4,7 palcovú obrazovku bez technológie Face ID. Namiesto toho sa dočkáme osvieženia odomykania pomocou odtlačkov Touch ID. Pokiaľ nám spoločnosť iPhone SE 2 skutočne predstaví, pravdepodobne to bude začiatkom roka 2020.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio