Mobil.sk Mobil.sk

Asus nám predstavil vylepšenú verziu ROG Phone II s rekordne veľkým úložiskom
zdroj: asus.com

Asus nám predstavil vylepšenú verziu ROG Phone II s rekordne veľkým úložiskom

Novinka Asus ROG Phone II Ultimate Edition sa pokúsi zaujať tých najnáročnejších hráčov, ktorým nestačí 512GB úložisko.

Toto leto nám spoločnosť Asus predstavila nový smartfón, ktorý môžeme bez preháňania označiť ako jeden z najlepších (ak nie najlepší) herný mobil na trhu. ROG Phone II ponúka super výkonný Snapdragon 855 Plus, plynulý 120Hz displej a obrovskú 6 000mAh batériu. Taiwanskej spoločnosti to však zjavne nestačí a ešte predtým, ako spustila jeho predaj, sa nám rozhodli priniesť vylepšenú verziu s názvom Ultimate Edition. 

Jednou z najväčších lákadiel tejto novinky je šialené 1TB vnútorné úložisko UFS 3.0. Tým smartfón prekonáva väčšinu konkurencie, ktorá ponúka 256GB alebo 512GB pamäť. Otázka je, či je takáto kapacita potrebná – a to aj keď zvážime, že ide o herný mobil. To už ale necháme na zákazníkov. Druhou dôležitou zmenou je vylepšenie výkonu LTE siete, ktorá je teraz rýchlejšia a teoreticky by dokázala sťahovať rýchlosťou až 2Gb/s.

zdroj: Asus

Z dizajnového hľadiska sa ROH Phone II Ultimate Edition veľmi nezmenil. Dostaneme rovnaký 6,59 palcový displej a agresívny dizajn charakteristický pre značku Republic of Gamers. Prichádza však v novej farbe oproti klasickej verzií. Novinka dostala na zadnej strane matný čierny povrch.

Po ostatných stránkach zostáva Ultimate Edition rovnaký ako pôvodný model. To znamená, že hráči dostanú maximálny výkon a pokročilé chladenie, ktoré sa postará o dokonalý zážitok z hier. Špeciálna edícia však bude rozdielna v cene. Asus ju bude predávať za 1199€, čo je o dvesto eur viac ako klasický ROG Phone II. Dostupná bude niekedy v októbri.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Fun rádio