MOBIL.sk MOBIL.sk

Skladací Samsung Galaxy Fold môže nakoniec stáť menej, ako sme si mysleli
zdroj: Samsung

Skladací Samsung Galaxy Fold môže nakoniec stáť menej, ako sme si mysleli

Po fraške, ktorú si Samsung spôsobil predstavením nedotiahnutého smartfónu Galaxy Fold, je teraz množstvo jeho zákazníkov neistých. Samsung sa ich možno pokúsi presvedčiť o niečo nižšou cenou.

Od apríla, kedy nám Samsung po prvýkrát oficiálne predstavil Galaxy Fold, už ubehlo takmer pol roka. Aj napriek tomu sme sa ešte stále nedočkali finálneho produktu, ktorý by sme si mohli kúpiť. Dôvodom bolo množstvo technických problémov, ktoré smartfón sprevádzali a na ktorých Samsung posledné mesiace pracoval. 

zdroj: Samsung

Spoločnosť nám zatiaľ nepovedala presný dátum, kedy sa nakoniec ich skladacieho mobilu dočkáme. Viaceré zdroje ale tvrdia, že by to mohlo byť už tento týždeň - 6. septembra, teda v piatok. Samsung by mohol na opätovné predstavenie Galaxy Fold využiť konferenciu IFA 2019 v Berlíne, ktorá začne práve 6. septembra. 

Na internet sa zároveň dostala zaujímavá informácia o tom, že Galaxy Fold by nakoniec mohol stáť menej, ako nám Samsung pôvodne oznámil. Na pôvodnom predstavovaní sme sa dozvedeli, že sa bude predávať za 2000 dolárov, čo rozhodne nie je nízka cena. Samsung by nám vraj mal priniesť jednu lacnejšiu verziu s 256GB úložiskom (pôvodne mal Galaxy Fold prísť len s 512GB pamäťou). O koľko lacnejší bude tento model ale nevieme.

zdroj: Samsung

Či sa tieto informácie potvrdia sa dozvieme možno už koncom tohto týždňa. Samsung má rozhodne čo napravovať a nebude jednoduché očistiť meno ich prvého skladacieho mobilu. Riaditeľ spoločnosti, DJ Koh, v lete povedal, že aprílové predstavenie bolo pre spoločnosť extrémne zahanbujúce a priznal, že tlačili Galaxy Fold ešte pred tým, ako bol pripravený.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio