MOBIL.sk MOBIL.sk

Obľúbený seriál Stranger Things mieri do našich smartfónov v podobe novej hry
zdroj: steampowered.com

Obľúbený seriál Stranger Things mieri do našich smartfónov v podobe novej hry

Ak patríte k fanúšikom seriálu Stranger Things, zrejme už máte za sebou tretiu sériu. Zostáva už len počkať, kým nám Netflix prinesie ďalšie pokračovanie. To si ale teraz môžeme skrátiť s novou hrou na smartfóny z prostredia tohto seriálu.

Hra nesie názov Stranger Things 3: The Game a pôvodne bola vydaná len pre počítače a konzoly. Po mesiaci nám však jej autori priniesli aj oficiálny port na iOS a Android smartfóny, takže si ju môžeme plnohodnotne vychutnať aj na našich smartfónoch. 

Stranger Things 3: The Game vyšla ako doplnok k tretej sérii tohto seriálu a prostredníctvom nej si budete môcť užiť niektoré udalosti zo série ešte raz. Okrem toho však prináša aj úplne nové príbehové linky a úlohy, ktoré v televíznom seriáli neboli. Skalní fanúšikovia sa môžu tešiť na tajomstvá, ktoré doteraz nepoznali aj úplne nové interakcie s postavami.

zdroj: steampowered.com
zdroj: steampowered.com

Žánrovo by sme túto novinku mohli zaradiť medzi adventúry. Už na prvý pohľad zaujme svojou old-schoolovou grafikou, avšak nenechajte sa ňou oklamať. Stranger Things 3: The Game kombinuje túto retro pixelovú grafiku s mechanizmami moderných hier, vďaka čomu ponúkne trochu nostalgie, no zároveň aj veľa zábavy. Súčasťou je aj možnosť hrať v kooperácii ako tím alebo so svojim kamarátom.

Hru si môžete stiahnuť z Obchodu Play pre Android smartfóny alebo App Store pre zariadenia s iOS za 5 eur. Pozitívom je, že autori nesiahli po modeli pay-to-win s množstvom nákupov v aplikácií, takže za svoje peniaze dostanete plnohodnotnú hru, ktorú si môžete vychutnať bez ďalších poplatkov.

zdroj: BonusXP | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio