Mobil.sk Mobil.sk

Mexičanka vypadla zo 6. poschodia, chcela si nafotiť exkluzívne selfie
zdroj: yannickmcosta / pixabay.com

Mexičanka vypadla zo 6. poschodia, chcela si nafotiť exkluzívne selfie

Ľudia sú kvôli lajkom ochotní podstupovať veľmi zvláštne veci. Mnohí sa vďaka tomu dostanú aj do nebezpečných situácií a niektorí na to aj doplatia. To je aj prípad 23-ročnej Mexičanky.

Mladá 23-ročná študentka menom Alexa Terrazas z Mexika si povedala, že nazbiera nových sledovateľov a všetkých ohúri svojou extrémnou jogínskou polohou. Šla teda na balkón, prehla sa cez jeho zábradlie a zachytila sa na ňom stehnami. Problém nastal vo chvíli, keď stratila balans.

V tom momente sa zo 6. oschodia začala rútiť k zemi a nasledoval tvrdý pád. Našťastie, nejakým zázrakom tento 24-metrový pád prežila. Lokálne úrady, ktoré celý incident vyšetrovali, zistili, že balkón bol konštrukčne v poriadku a pád bol teda zavinený stratou rovnováhy.

Ženu ihneď po páde previezla do nemocnice sanitka. Lekári následne zistili, že má zlomených 110 z 206 kostí v jej tele. Šlo o zlomeniny rúk, dôh, rebier a lebky. Následne Alexa podstúpila náročnú 11 hodín trvajúcu operáciu a zotavovať sa bude roky. Lekári tvrdia, že chodiť začne najskôr po troch rokoch.

Aj toto pre príklad dnešnej zvrátenej doby, kde ľudia kvôli sociálnym sieťam zbytočne a hlúpo riskujú svoje životy. Mimochodom, zámer jej vyšiel podľa očakávaní. Fotka, ktorú zhotovila tesne pred pádom, sa stala virálnou po celom svete spolu aj s jej príbehom. Lenže za akú cenu?

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Príbehy

Pozri viac

Fun rádio