MOBIL.sk MOBIL.sk

Konšpirátori sú vo vytŕžení! Na internete sa objavila fotografia žijúceho Steva Jobsa
zdroj: wikimedia.org

Konšpirátori sú vo vytŕžení! Na internete sa objavila fotografia žijúceho Steva Jobsa

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple, Steve Jobs, zomrel vo veku 56 rokov v roku 2011, po osemročnom boji so zákernou rakovinou pankreasu. Po rokoch sa však na internete objavila fotografia muža, ktorý vyzerá presne ako Jobs.

Fotografiu, ktorá bola údajne zhotovená v Egypte, zavesilo na fórum webu Reddit hneď niekoľko používateľov a fanúšikovia začali jasať. Steve Jobs bol totiž vizionárom a inovátorom, ktorý dokázal svetu priniesť veľmi úspešné produkty, aké v technologickej hostórii nemali obdobu. Po jeho smrti sa mnohí báli, že Apple stratí dych a nebude už takou spoločnosťou, akou bola práve za Jobsa.

Ľudia začali jasať. Konšpirátori rozčerili stojaté vody okolo Jobsovej osoby a ľudia sa začali hádať, či ide o pravého Steva Jobsa, ktorý žije (podobne ako podľa niektorých Michael Jackson alebo Elvis) alebo ide len o človeka veľmi podobného. Niektorí podotýajú, že Jobs na fotografii nemá Apple Watch a tým pádom to nemôže byť on.

Ďalší používatelia poukazujú na to, že Steve Jobs mal korene v Sýrii, takže človek na fotke by mohol byť jeho vzdialeným príbuzným. Iní tvrdia, že spoločnosť Apple by mala tohto človeka najať, aby vyriešil veľké problémy s klávesnicami posledných generácií Macbookov, pretože ako tvrdia, za Jobsa by sa toto stať nemohlo.

Jobs bol pre mnohých rozporuplnou osobnosťou. No nech už dnes zakladateľa Applu vnímajú ľudia akokoľvek, jedno je isté. Steve Jobs bol človekom, ktorý dokázal vybudovať spoločnosť ovplyvňujúcu generácie ľudí po celom svete. Pokiaľ aj niekto zariadenia od Apple nikdy nepoužíval, pravdepodobne z jeho vizií ťažil tiež, pretože konkurencia sa svojho času snažila Apple intenzívne kopírovať, čo ovplyvnilo a formovalo celý priemysel. Čo si myslíte o človeku na fotografii vy? Vyzerá ako on?

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio