MOBIL.sk MOBIL.sk

Takto bude vyzerať nadupaný čínsky smartfón OnePlus 7T!
zdroj: @Onleaks @Pricebaba

Takto bude vyzerať nadupaný čínsky smartfón OnePlus 7T!

Čínsky OnePlus nám v svojom nadchádzajúcom smartfóne prinesie zmenený dizajn a až tri kamery na zadnej strane.

OnePlus je jeden z najpopulárnejších čínskych výrobcov mobilov. Svojich fanúšikov si získali vďaka vlajkovým lodiam s tými najlepšími parametrami a neskutočne nízkou cenou. V priebehu najbližších mesiacov by nám mali predstaviť novú sériu smartfónov s označením OnePlus 7T a 7T Pro, ktoré budú vylepšenými nástupcami “sedmičiek” zo začiatku roka.

Zatiaľ nevieme, kedy presne sa týchto modelov dočkáme. Čo už ale vieme, je fakt, že OnePlus 7T príde s trojitou kamerou, ktorá bude vyzerať inak ako jeho konkurencia. Podľa niekoľkých nákresov, ktoré priniesol Evan Blass, by mala byť umiestnená do okrúhleho výseku na zadnej strane.

zdroj: @evleaks | twitter.com


Jeden z najdôveryhodnejších zdrojov, Steve Hemmerstoffer, ktorý vystupuje pod menom @OnLeaks teraz zverejnil sériu renderov, vďaka ktorým sa môžeme pozrieť na OnePlus 7T zo všetkých strán. Novinka by mala spredu vyzerať rovnako ako OnePlus 7 - to znamená s tenkými okrajmi okolo obrazovky a výrezom v tvare kvapky. Zadná strana ale ponúkne zmenu v podobe okrúhlej kamery s tromi senzormi usporiadanými horizontálne.

zdroj: @Onleaks @Pricebaba

Musíme povedať, že OnePlus 7T vyzerá na fotografiách veľmi dobre. Aj napriek zmene na zadnej strane si drží svoj vlastný dizajnérsky “rukopis,” ktorým sa od konkurentov odlišuje. Zatiaľ ale nie je isté, či je toto skutočne finálny dizajn pripravovanej novinky od OnePlus. Ide o neoficiálne rendery, preto ich musíme brať s menšou rezervou.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio