MOBIL.sk MOBIL.sk

OnePlus 7T príde s kompletne prerobeným fotoaparátom! Takto by mal vyzerať
zdroj: @Samsung_News_ | twitter.com

OnePlus 7T príde s kompletne prerobeným fotoaparátom! Takto by mal vyzerať

Smartfóny čínskej spoločnosti OnePlus boli posledné roky charakteristické svojou vertikálnou kamerou umiestnenou v strede zadnej strany zariadenia. Zdá sa ale, že s nadchádzajúcou generáciou s označením “T” tento dizajnový koncept opustí.

Evan Blass, jeden z dôveryhodných zdrojov únikov najväčších technologických spoločností, zverejnil tri nákresy, ktoré údajne pochádzajú z dielne OnePlus. Na nich vidíme trojicu smartfónov so zaujímavou okrúhlou kamerou na zadnej strane. 

Bohužiaľ, keďže ide len o nákresy, nevieme povedať, aké a koľko senzorov tento fotoaparát ponúkne. Avšak, vzhľadom na to, že OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro, predstavené začiatkom tohto roka, obsahovali duálnu až trojitú kameru, je možné, že zmena dizajnu naznačuje príchod ďalšieho senzora.

zdroj: @evleaks | twitter.com

Fakt, že OnePlus pripravuje smartfóny s okrúhlou kamerou potvrdzuje aj ďalší dôveryhodný zdroj Max J. Ten na svojom Twitteri napísal, že “aj keď majú s @evleaks často rozdielne názory na tie isté témy, môže potvrdiť, že nové telefóny budú mať okrúhlu kameru na zadnej strane.” Max J. verí, že nový dizajn kamery dostane OnePlus 7T Pro aj lacnejší OnePlus 7T.

zdroj: @Samsung_News_ | twitter.com

Okrúhle usporiadanie kamier na zadnej strane môže OnePlus zvoliť kvôli tomu, aby novú generáciu odlíšil od jej predchodcov. Podľa doterajších informácií to vyzerá tak, že predná strana bude takmer totožná ako pri “sedmičkách.” To znamená, že OnePlus 7T by mal dostať 6,4 palcový displej s malým výrezom v hornej časti obrazovky. Drahší z dvojice smartfónov, OnePlus 7T Pro, bude mať displej bez výrezov, zato jeho kamera sa bude vysúvať priamo z tela zariadenia.

Najnovšie z kategórie: OnePlus

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio