MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple TV+, nový konkurent Netflixu, má prísť už v novembri. Poznáme aj jeho cenu!
zdroj: Apple

Apple TV+, nový konkurent Netflixu, má prísť už v novembri. Poznáme aj jeho cenu!

Na internet unikli informácie o Apple TV+, s ktorou chce spoločnosť vstúpiť do sveta streamovacích služieb. Vieme, kedy ju plánujú spustiť a tiež to, koľko bude stáť.

Apple TV+ je odpoveďou Apple na rastúcu popularitu streamovacích služieb ako Netflix, Amazon Prime či Hulu. Pôjde o online televíziu s množstvom originálneho a exkluzívneho obsahu. Pri marcovom predstavovaní tejto novinky nám ale spoločnosť neprezradila, kedy sa jej vlastne dočkáme a ani to, koľko bude stáť. 

Podľa novej správy z portálu Bloomberg bude Apple TV+ dostupná o tri mesiace - na konci novembra. Jej cena v USA by mala byť 9,99 dolárov (9 eur) za mesiac. Cenovo teda bude porovnateľná so svojim konkurentom Netflixom, ktorý v Amerike ponúka mesačné plány od 8,99 do 15,99 dolárov v závislosti od funkcií a kvality videa.

zdroj: Apple

Apple nám už potvrdil, že ich online televízia príde aj na Slovensko. Zatiaľ ale nevieme, koľko bude stáť. Je možné, že cena u nás bude trochu vyššia ako v USA. Predpokladáme, že spoločnosť po spustení ponúkne televíziu zadarmo na obmedzené obdobie, aby si ju užívatelia mohli vyskúšať.

Podľa doterajších informácií to vyzerá tak, že Apple TV+ ponúkne spočiatku menej originálneho obsahu, ktorý bude postupne pribúdať. Vieme, že Apple berie svoju streamovaciu službu naozaj vážne, pretože do nej investoval už približne 2 miliardy dolárov. Navyše, spolupracuje s takými hollywoodskymi hviezdami ako Steven Spielberg alebo Jennifer Anniston.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio