MOBIL.sk MOBIL.sk

Youtuber našiel vo vode GoPro kameru, ktorá zachytávala posledné chvíle jej majiteľa (VIDEO)
zdroj: WSB-TV

Youtuber našiel vo vode GoPro kameru, ktorá zachytávala posledné chvíle jej majiteľa (VIDEO)

Trevel youtuber Rich Aloha sa rozhodol potápať sa vo vodopádoch, kde sa ako úlovok snažil nájsť drona, iPhone alebo GoPro kamerku. Akčnú kamerku nakoniec aj našiel, ale oveľa zaujímavejšií bol jej obsah na SD karte.

Youtuber v rozhovore pre televíziu WSB-TV tvrdil, že polícia hľadala v danej oblasti čokoľvek, čo by pomohlo ozrejmiť smrť muža menom Richard Ragland, ktorý zomrel počas plávania s priateľmi vo Foster Falls State Park v júni 2017. 22-ročný plavec bol členom národnej bezpečnostnej stráže a bol známy ako vynikajúci plavec, takže jeho rodina bola veľmi prekvapená, keď sa dozvedela o jeho tragickej smrti utopením. Priatelia sa ho následne po tom, čo zistili, že sa nevynoril, snažili zachrániť.

Aloha sa ponáral presne v tých istých vodách a po chvíli narazil na akúsi skrutku trčiacu zo dna. Keď sa k nej priblížil, zistil, že ide o GoPro kameru pochovanú na dne. Po vylovení sa pokúsil vytiahnuť materiál z vloženej SD karty, kde našiel záznam, ktorý zachytával posledné chvíle Richarda Raglanda. Youtuber ho hneď spoznal. Následne sa rozhodol vypátrať rodičov zosnulého, ktorým porozprával celý príbeh.

Pre rodičov to bol neskutočný pocit. Po tragickej nehode totiž polícia poslala rodičom záznamy nahraté inými ľuďmi na USB kľúč. Keď však zásielka prišla, nešťastní pozostalí zisitli, že niekto obálku otvoril a USB kľúč ukradol. Teraz majú možnosť vidieť svojho syna aj dva roky po jeho smrti a v podstate sa s ním rozlúčiť. Zatiaľ si však boli schopní pozrieť iba pár minút záznamu, ktorý zachytáva to, ako si ich syn užíva život plnými dúškami. Keď dozrie čas, chcú si materiál pozrieť celý, momentálne sa to však neodvážia urobiť.

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio