MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple Watch dostanú telo z keramiky alebo titánu!
zdroj:

Apple Watch dostanú telo z keramiky alebo titánu!

Spoločnosť Apple bude v septembri predstavovať nové produkty, medzi ktorými nebude chýbať ani nová generácia hodiniek Apple Watch. Niektoré z novniniek smart hodiniek od Apple sa však dozvedáme už v týchto dňoch.

Nonvinky priniesol web iHelp BR, ktorý ich našiel ukryté v testovacej verzii operačného systému WatchOS 6. V ňom sa totiž nachádza animácia, ktorá zobrazuje nápis o keramickom či titánovom tele hodiniek. Hodinky Apple Watch 5 tak zrejme prídu aj v nových exkluzívnych materiáloch.

Je potrebné podotknúť, že minimálne v prípade keramického tela nejde o žiadnu veľkú novinku. Spoločnosť Apple už bielu, keramickú verziu hodiniek Apple Watch mala (druhá a tretia generácia). Rovnako hneď prvá verzia prišla v exkluzívnej pozlátenej verzii, ktorá sa predávala za astronomickú sumu 10 000 dolárov a používateľov veľmi neoslovila. Trh na to totiž nebol veľmi pripravený.

iHelp BR

Apple to po novom teda skúsi s titánom. Titán je výnimočný kov bielej až šedej farby, ktorý je ľahký ako hliník, ale zároveň je pevný ako oceľ. Má nízku hustotu a vysoký elektrický a tepelný odpor. Apple tento materiál už použil pri výrobe svojich fyzických debetných kariet Apple Card.

Animácia však prezrádza aj to, že nové hodinky budú mať rovnakú veľkosť ako doteraz, teda 40 mm a 44 milimetrové štvorcové ciferníky. Vo všeobecnosti sa očakáva, že Apple Watch 5. generácie budú vyzerať rovnako ako súčasné modely s displejmi s veľmi tenkými rámčekmi. Dlhodobo sa očakáva, že by sa tieto smart hodinky mali dočkať finkcie kontinuálneho merania hladiny krvného cukru, čo by určite potešilo milióny diabetikov po celom svete.

Viac informácií sa dozvieme 10. septembra, čo je dátum, kedy by mala spoločnosť Apple predstaviť nové iPhony, Apple Watch, možno nové tablety iPad Pro a tiež úplne nový 16-palcový Macbook Pro.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio