MOBIL.sk MOBIL.sk

Tínedžeri môžu začať šetriť! Supreme predstavil svoj vlastný tlačidlový telefón
zdroj: pexels.com

Tínedžeri môžu začať šetriť! Supreme predstavil svoj vlastný tlačidlový telefón

Väčšina výrobcov smartfónov má v dnešnej dobe tendenciu zväčšovať obrazovky, zmenšovať rámiky okolo displeja a stávať sa čoraz viac inteligentnými. To ale nie je prípad najnovšieho mobilu od módnej značky Supreme.

Supreme teraz predstavil svoj katalóg na jeseň a zimu 2019, v ktorom sa okrem oblečenia nachádza aj rôzne príslušenstvo. Súčasťou tohto príslušenstva je novinka v podobe klasického “hlúpeho” mobilu s tlačidlami a malým displejom pod značkou Supreme.

Výrobca nám neprezradil všetky parametre, ktoré bude ich mobil mať. Vieme ale, že Supreme telefón podporuje 3G siete a prichádza so “zabudovanou kamerou.” Má len 2,4 palcový displej a dokáže pracovať aj s dvomi SIM kartami súčasne. Nesmieme zabudnúť ani na veľký bonus v podobe 16GB pamäťovej karty´, ktorá rozšíri 128MB vnútorné úložisko. No a samozrejme, keďže ide o mobil prémiovej módnej značky, na celom tele - vzadu, vpredu aj na pozadí - má logo Supreme.

Tlačidlový telefón od Supreme | zdroj: Supreme

Vzhľadom na tieto parametre a výzor mobilu môžeme hádať, že v skutočnosti ide o model Zoey 2.4 od výrobcu Blu. S najväčšou pravdepodobnosťou teda ide o už existujúci telefón, ktorému len Supreme prepožičal svoje logo. 

Bohužiaľ, zatiaľ nepoznáme cenu tohto “prémiového” kúsku. Tí, čo poznajú značku Supreme zrejme už tušia, že jeho výsledná cena nebude vôbec nízka - a to aj napriek lacnejším komponentom a horším parametrom. S najväčšou pravdepodobnosťou bude stáť asi toľko, čo dnešná vlajková loď - ale nechajme sa prekvapiť.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio