MOBIL.sk MOBIL.sk

Vieme, kedy Apple predstaví nové iPhony!
zdroj: MOBIL.sk

Vieme, kedy Apple predstaví nové iPhony!

Spoločnosť Apple predstavuje svoje iPhony každoročne v septembri. Presný dátum však je väčšinou neznámy, až kým Apple nerozošle novinárom pozvánky na udalosť. Tento rok spoločnosť zrejme opäť nedopatrním prezradila dátum predstavenia skôr.

Svetové médiá polemizujú nad snímkou obrazovky, ktorá sa objavila na webe. Tá pochádza z poslednej beta verzie chystaného systému iOS 13 a je nej zachytená domovská obrazovka s ikonkami aplikácií. Obrázok má názov "HoldForRelease", čo by sa dalo voľne preložiť ako "pripravené na zverejnenie". Zaujímavosťou je dátum, ktorý je zobrazený v aplikácii kalendára.

Na ikonke je zobrazený utorok desiateho, ktorý pripadá práve na september. Podobná snímka sa pritom objavila už aj v minulom roku, kedy zobrazovala dátum 11. septembra a ako už určite tušíte, iPhony XS a XS Max boli predstavené presne v ten deň. Pred dvomi rokmi to bolo 12. septembra.

ios screenshot
iHelpBR

Tento rok sa očakáva predstavenie troch nových iPhonov, ktoré prinesú najmä zlepšenie v oblasti fotografie, kde Apple dlhodobo exceloval, ale v posledných rokoch má konkurencia jednoducho navrch. Súčasťou eventu má byť aj uvedenie novej generácie hodiniek Apple Watch a povráva sa aj o úplne novom Macbooku Pro so 16-palcovým displejom.

K tomu všetkému uvidíme aj kompletné špecifikácie a novinky v operačných systémoch iOS 13, iPadOS a macOS Catalina. Na potvrdenie dátumu predstavenia si budeme musieť počkať, kým spoločnosť rozpošle oficiálne pozvánky. Apple však zvykne jesenné novinky predstavovať vždy v druhý septembrový týždeň, najčastejšie v utorok. Otázkou teda ostáva najmä to, či predstaví všetky očakávané produkty alebo či nás prekvapí niečím, čo neočakávame.

S obrázkom zachytávajúcim dátum na kalendári prišiel web iHelpBR.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio