MOBIL.sk MOBIL.sk

Rodičia vzali tínedžerke smartfón. Našla si originálny spôsob ako tweetovať aj bez neho!
zdroj: LG

Rodičia vzali tínedžerke smartfón. Našla si originálny spôsob ako tweetovať aj bez neho!

Zabudnite na bitky či zaracha! Pokiaľ chcete v dnešnej dobe naozaj potrestať tínedžera, proste mu zoberte všetky elektronické zariadenia, ktorými sa môže prihlásiť na internet.

Presne toto si povedali aj rodičia tínedžerky, ktorá má na Twitteri fanúšikovský účet speváčky Ariana Grande. Vystupuje pod menom Dorothy a ľudia si ju zamilovali kvôli jej príbehu o tom, ako jej rodičia zobrali telefón a ona sa nemala ako dostať na Twitter. Presnejšie povedané, aké spôsoby prispievania na Twitter vymýšľala.

Celé to začalo, keď jej rodičia zobrali mobil, kvôli tomu, že mu venovala až príliš veľa pozornosti. Údajne bola tak rozptýlená, že spôsobila požiar v dome. “Opúšťam vás navždy. Mama mi zobrala mobil. Budete mi chýbať. Plačem. Dovidenia,” napísala na Twitter.

zdroj: @thankunext327 | twitter.com

Dorothy sa ale rozhodla, že sa na Twitter predsa len dostane a obnoví si potrebnú dávku dopamínu, na ktorú bola vďaka sociálnym sieťam zvyknutá. Najskôr sa na to pokúsila použiť Nintendo, no to jej mama okamžite zobrala. Následne sa jej podarilo komunikovať s fanúšikmi prostredníctvom zdieľania momentov z hier na Wii U. “Čaute ľudia omg. Mama je v práci tak hľadám svoj mobil. Držte mi palce. Milujem vás,” napísala na Twitter.

zdroj: @thankunext327 | twitter.com
zdroj: @thankunext327 | twitter.com

Už v tomto momente sa príbeh Dorothy rozšíril po celom internete. Ľudia ju začali sledovať, držať jej palce a podporovať ju hashtagom #FreeDorothy. To ju motivovalo natoľko, že si našla ďalší, a tentoraz skutočne originálny spôsob, ako sa dostať na Twitter. Použila na to inteligentnú chladničkú, ktorú mali v kuchyni. Podobné smart zariadenia totiž môžu mať aj prístup k sociálnym sieťam. “Neviem, či sa toto vôbec zverejní, rozprávam do mojej chladničky. Čo do pekla, mama mi znovu skonfiškovala všetku elektroniku.”

zdroj: @thankunext327 | twitter.com

Dorothy si zakrátko obľúbilo množstvo ľudí a firiem. Hashtagom #FreeDorothy ju podporila napríklad spoločnosť LG, ale aj samotný Twitter. Dokonca sa dostala aj do správ BBC News a písali o nej tie najznámejšie webové portály. Momentálne má na svojom účte 33,6 tisíc fanúšikov.

zdroj: @stranger2lover | twitter.com

Najnovšie z kategórie: Príbehy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio