MOBIL.sk MOBIL.sk

YouTuberka si do ruky nechala implantovať čip, aby ním mohla odomykať svoju Teslu
zdroj: Amie DD | youtube.com

YouTuberka si do ruky nechala implantovať čip, aby ním mohla odomykať svoju Teslu

Toto doma radšej neskúšajte...

Ak vlastníte auto Tesla, máte viacero možností, ako ho odomykať. Môžete použiť kľúč, špeciálnu kartu alebo mobilnú aplikáciu. YouTuberke a inžinierke známej pod menom Amie DD to ale očividne nestačí. Rozhodla sa totiž implantovať si tento čip do vlastného tela, aby mohla svoju Teslu Model 3 otvárať bez akéhokoľvek zariadenia - len pomocou svojej ľavej ruky. Na YouTube zverejnila video, v ktorom zachytáva celý proces “biohackingu” jej tela.

Získanie samotného čipu v skutočnosti nie je také zložité. Jediné, čo na to potrebujete je karta k Tesla Model 3, ktorú rozpustíte v acetóne. Zostane vám po ňom len samotný čip. Tento čip už viacero YouTuberov použilo na to implantovanie kľúča do rôznych bežných vecí ako napríklad náramok či peňaženka.

zdroj: Amie DD | youtube.com

Nápad implantovať si ho do tela je však pomerne unikátny. Amie DD získala čip z odomykacej karty a následne si ho nechala implantovať u profesionála, ktorý sa zaoberá úpravami tela. Vo videu vidíme celý proces implantácie bez cenzúry, takže ľudí, ktorí majú problémy s krvou, musíme varovať.

Jediným problémom je, že v skutočnosti nevieme, či to vlastne nakoniec fungovalo. Vo videu chýba jeden podstatný detail - záber na samotné odomykanie. Amie DD ale tvrdí, že jej ruka dokáže naozaj Teslu odomknúť, len ju musí mať vzdialenú maximálne 2 centimetre od čipu.

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio