MOBIL.sk MOBIL.sk

Bang & Olufsen a LG sa spojili, aby priniesli jedinečný smart OLED televízor
zdroj: bang-olufsen.com

Bang & Olufsen a LG sa spojili, aby priniesli jedinečný smart OLED televízor

Spoločnosť LG a dánsky Bang & Olufsen predstavili svetu BeoVision Eclipse. Ide o prvý televízor, ktorý vzišiel z ich spolupráce ohlásenej už minulý rok.

Jedná sa o 4K televízor spojený so 450 W hudobným systémom s trojkanálovým zvukom, integrovaným internetovým rádiom a hudobnými streamovacími službami. Televízor má priniesť skvelé podanie čiernej farby a nekonečný kontrastný pomer s vysokým dynamickým rozsahom (HDR).

Zaujímavou funkciou je motorizovaný stojan, ktorý bude ovládaný diaľkovým ovládačom BeoRemote One BT a môžete si tak úplne nehlučne televízor posunúť bližšie k sebe, keby ste náhodou nedovideli na jeho 55-palcovú alebo 65-palcovú obrazovku. BeoVision Eclipse sa bude dodávať aj vo verzii pre zavesenie na stenu a to rovnako s robotizovaným závesom alebo obyčajným manuálnym.

BeoVision Eclipse

zdroj: bang-olufsen.com

Vo vnútri nájdete operačný systém WebOS 3.5, ktorý umožní prispôsobiť si pre používateľa zaujímavý obsah pomocou služieb ako Netflix, YouTube, Deezer, Spotify Connect, Chromecast, AirPlay alebo jednoducho pomocou prenosu obsahu cez bluetooth. Reproduktory sú prispôsobiťeľné. Na stránke B&O si každý môže vybrať či ich chce mať z hliníka alebo nejakej tkaniny. Navyše, pokiaľ by bolo 450 W výkonu niekomu málo, môže si dokúpiť reproduktory Bang & Olufsen BeoLab a vytvoriť si vo svojej obývačke multi-kanálový surround zvuk.

zdroj: youtube.com

Po všetkých tých informáciách a fotografiách už zrejme tušíte, kde sa bude skrývať povestné "ale". Bang & Olufsen mieri svojim dizajnom a aj kvalitou spracovania vždy na tie najvyššie miesta. Samozrejme rovnako je to s cenou. Za 55-palcový model si vypýta 10 990 USD (cca 9 200 €) a väčší 65-palcový televízor vás vyjde na 15 990 USD (cca 13 400 €).

Najnovšie z kategórie: Smart

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio