MOBIL.sk MOBIL.sk

Komunikačná aplikácia Telegram pridala v poslednej aktualizácii hneď niekoľko zaujímavých funkcií
zdroj: Telegram

Komunikačná aplikácia Telegram pridala v poslednej aktualizácii hneď niekoľko zaujímavých funkcií

Telegram je komunikačnou aplikáciou, ktorá ponúka šifrovanie správ či možnosť vytvoriť skupiny s akýmkoľvek množstvom členov. Po novom pridáva ďalšie zaujímavé funkcie.

Podľa webu Statista, je Telegram už 8. najobľúbenejšou komunikačnou aplikáciou na svete s 200 miliónmi aktívnych používateľov každý mesiac. Preto sa jej tvorcovia snažia prinášať stále nové funkcie, aby v záplave podobných platforiem vynikli v dave. A veru sa im to darí.

telegram
Telegram

V piatok Telegram oznámil, že je dostupná nová aktualizácia s niekoľkými novinkami. Jednou z nich je aj Slow mode (pomalý režim), ktorý vám ako adminovi skupiny umožňuje určiť, koľko času musia jednotliví členovia skupiny počkať, kým v skupine môžu poslať ďalšiu správu. Vybrať si môžete od zdržania 0 minút po 1 hodinu. Telegram si od tejto funkcie sľubuje sprehľadnenie komunikácie vo veľkých skupinách.

Telegram

Druhou zaujímavou novinkou sú tiché správy. Keď má ktokoľvek z nás povidnnosti a nežiada si byť rušený inými, postačí si vypnúť zvonenie. Lenže človek na to často zabudne, a tak mu pípne mobil v škole, pri dôležitom stretnutí alebo na miestach, kde sa to jednoducho nehodí. Preto vymyslel Telegram tiché správy. Prostredníctvom nich budete môcť poslať komukoľvek správu bez toho, aby mu pípla. Veľmi šikovné.

Telegram

Pri posielaní odkazov na videá budete môcť poslať link s presným časom odkedy sa má video adresátovi prehrávať a pribudli tiež animované emoji obrázky. Telegram urobil nejaké úpravy aj v užívateľskom rozhraní pre iOS a Android. Pokiaľ ste ešte aplikáciu Telegram nevyskúšali, môžete tak urobiť na odkazoch nižšie. Ide o bezpečnú a veľmi rýchlu komunikačnú aplikáciu nabitú zaujímavými funkciami, ktorá je dostupná pre celý rad platform.

Stiahnuť Telegram pre Andoird

Stiahnuť Telegram pre iOS

Stiahnuť Telegram pre Windows Phone

Stiahnuť Telegram pre Windows / Linux

Stiahnuť Telegram pre MacOS

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio