MOBIL.sk MOBIL.sk

Americká polícia našla na dne jazera dvojicu Apple Watch. Ležali tam 2 týždne a fungovali!
zdroj: Apple

Americká polícia našla na dne jazera dvojicu Apple Watch. Ležali tam 2 týždne a fungovali!

Tak toto je asi tá najlepšia reklama na odolnosť hodiniek Apple Watch, akú si jabĺčková spoločnosť mohla priať.

Najnovšie Apple Watch Series 4 sa môžu pochváliť celkom slušnou odolnosťou – či už proti vode, prachu alebo odreninám. Ponoriť ich môžete až do hĺbky 50 metrov a nemalo by sa im nič stať. A že to nie je len taký nápis na krabici dokazuje príbeh z Candlewoodskeho jazera, kde miestna polícia našla pár plne funkčných hodiniek.

Polícia robila v jazere tréningovú operáciu potápačského tímu. Na svojom Twitteri sa pochválili naozaj neobyčajným úlovkom, keďže ich policajní potápači našli na dne jazera dva kusy hodiniek Apple Watch. Ležali v hĺbke približne 7,5 metra.

zdroj: @brookfield_PD | twitter.com

Čo je naozaj zaujímavé, hodinky boli v až prekvapivo dobrom stave. Policajti ich dokázali spojazdniť a zistili, že sú plne funkčné. Aj vďaka tomu sa im podarilo vypátrať pôvodných majiteľov, ktorým ich odovzdali. Až pri odovzdávaní sa dozvedeli, že inteligentné hodinky tam vydržali ležať celé dva týždne a napriek tomu prežili.

Mimochodom, toto nie je ani zďaleka prvý prípad straty hodiniek na dne jazera, rieky či mora. Tento rok napríklad stratil svoje Apple Watch surfer z Kalifornie. Strhla mu ich nečakane veľká vlna a myslel si, že ich nadobro stratil. O 6 mesiacov mu ale zavolal muž, ktorý ich našiel a prekvapivo – fungovali.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio