MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung nám dnes predstaví nový Galaxy Note 10. Kedy a ako sledovať oficiálnu prezentáciu?
zdroj: Samsung

Samsung nám dnes predstaví nový Galaxy Note 10. Kedy a ako sledovať oficiálnu prezentáciu?

Už dnes pribudne do rodiny vlajkových lodí Galaxy nový kúsok. Smartfóny Galaxy S10, S10+ a S10e boli naozaj vydarené mobily, ktoré priniesli viacero kľúčových noviniek. Veríme ale, že nový Note 10 ich dokáže prekonať a Samsung nám dnešnou prezentáciou vyrazí dych.

O Galaxy Note 10 sa toho písalo už veľa. Podľa doterajších informácií by mal prísť s úplne novým dizajnom, podobne ako modely S10. Novinka by oproti nim ale mala mať o niečo ostrejšie hrany a selfie kameru umiestnenú uprostred obrazovky. Dočkáme sa vylepšeného fotoaparátu a novšieho 7nm procesora. Nový Note príde po prvýkrát v dvoch rôznych verziách a to Note 10 a Note 10+. Navyše, druhý spomenutý si budeme môcť kúpiť aj s podporou 5G.

Kedy bude predstavený? 

Nové smartfóny rady Note budú teda poriadne zaujímavé. Či sa všetky tieto doterajšie úniky potvrdia sa dozvieme dnes (7.8.2019) o 22:00 nášho času. Vtedy Samsung naplánoval začiatok prezentácie, ktorá sa bude konať v Barclays Center v Brooklyne. 

zdroj: phonearena.com

Kde si budem môcť prezentáciu pozrieť?

Predstavovanie nových smartfónov od veľkých spoločností býva vždy zážitok. A to aj pokiaľ nepatríte k skalným fanúšikom značky. Prezentáciu Galaxy Note 10 si budeme môcť vychutnať aj z pohodlia domova, keďže ju Samsung bude naživo vysielať na viacerých miestach. Stream nájdeme na oficiálnej stránke samsung.com, aj na YouTubovom kanáli Samsung

zdroj: Samsung | youtube.com

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio