MOBIL.sk MOBIL.sk

Makety Samsungu Galaxy Note 10 a Note 10 Plus prezrádzajú vzhľad vlajkových lodí (VIDEO)
zdroj: Mobile Fun / YouTube

Makety Samsungu Galaxy Note 10 a Note 10 Plus prezrádzajú vzhľad vlajkových lodí (VIDEO)

Nie je žiadnym tajomstvom, že Samsung sa tento rok chystá rozšíriť svoje rad Galaxy Note o nového člena. K štandardnému Galaxy Note 10 pribudne ešte verzia Plus. Britský výrobca príslušenstva Mobile Fun má k dispozícii makety obidvoch modelov.

Vo videu sa dozviete napríklad to, že kým verzia Plus je veľká zhruba ako Galaxy Note 9, menší Galaxy Note 10 bude svojou veľkosťou pripomínať Samsung galaxy S10 5G. Juhokórejský výrobca tak modelmi pokryje celú škálu veľkostí, aby si dokázal vybrať naozaj každý.

Obidva Note 10 smartfóny budú obsahovať magneticky upevnené pero S Pen na tele smartfónu. Menej príjemnou správou je, že Samsung sa rozhodol novinky nevybaviť 3,5 mm audio jack konektorom pre slúchadlá. Tie tak budú mať v balení pravdepodobne slúchadlá s USB-C konektorom.

Nové usporiadanie dostanú aj fotoaparáty. Objektívy už nebudú usporiadané horizontálne v strede zariadenia, ale presunú sa na ľavý horný okraj zariadenia. Verzia Plus bude pritom vybvená navyše ToF senzorom pre lepšie zaostrovanie a hĺbku ostrosti na fotkách. Menší Note 10 ponúkne pravdepodobne fotoaparát zhodný s modelom Galaxy S10 Plus.

Aj na prednej strane sú zjavné zmeny. Tu sa selfie kamerka pre zmenu presunie zo strany do stredu displeja a hoci má Galaxy S10 Plus alebo verzia 5G až dve predné selfie kamerky, Samsung Galaxy Note 10 si bude musieť vystačiť s jednou. Makety, ktoré sú vo videu zobrazené, nám ukazujú, ako približne budú nové Note smartfóny pôsobiť v rukách ,ktoré vizuálne prvky na nich nájdeme a ktoré nie. Zvyšok informácií sa dozvieme už 7. augusta pri oficiálnom predstavení.

zdroj: cnet.com

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio