MOBIL.sk MOBIL.sk

Absurdné! YouTuber použil 200 nabíjacích káblov na iPhone namiesto pneumatiky auta
zdroj: TechRax | youtube.com

Absurdné! YouTuber použil 200 nabíjacích káblov na iPhone namiesto pneumatiky auta

Je vaša pneumatika poškodená a máte po ruke 200 nabíjacích káblov od Apple? V tom prípade sa môžete inšpirovať najnovším videom z kanálu TechRax.

YouTubový kanál TechRax je známy svojimi testami smartfónov a ich príslušenstva. Niektoré testy sú naozaj extrémne, iné skôr úsmevné až absurdné. Najnovšie video by sme mohli zaradiť skôr do druhej kategórie. Rozhodol sa totiž, že nahradí pneumatiku auta Lightning nabíjacími káblami od Apple. 

Ako povedal sám vo videu „pneumatiky sú v dnešnej dobe veľmi drahé, preto musíme hľadať alternatívy.“ V jeho prípade bolo touto alternatívou celkovo až 200 nabíjacích káblov, ktoré postupne uviazal okolo kolesa auta namiesto pneumatík. Ide o oficiálne, certifikované káble priamo zo spoločnosti Apple s dĺžkou 1 až 2 metre.

zdroj: TechRax | youtube.com

Samozrejme, po tom, čo bola „alternatívna pneumatika“ hotová, sa ju rozhodol aj otestovať v praxi. Najskôr šiel autom rýchlosťou 8 kilometrov za hodinu, neskôr ju zvýšil na 30 kilometrov za hodinu. A na záver si ešte vyskúšal trochu „gumovania.“ Káble si viedli asi tak, ako sme si mohli domyslieť. Skončili polámané a TechRax zistil, že nie sú úplne vhodné ako náhrada pneumatík.

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio