MOBIL.sk MOBIL.sk

YouTuber podrobil Nokiu 9 PureView testu odolnosti. Takto si počínala! (VIDEO)
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

YouTuber podrobil Nokiu 9 PureView testu odolnosti. Takto si počínala! (VIDEO)

Youtubový kanál JerryRigEverything robieva smartfónom vo svojich videách veľmi nepekné veci. Snaží sa tak zistiť, ako sa smartfóny zachovajú v extrémnych situáciách. Tentoraz sa zamral na Nokiu 9 PureView.

Zack Nelson je skutočné meno youtubera, ktorý relatívne často prináša extrémne testy odolnosti rôznych smartfónov. Už v úvode jeho videotestu hovorí, že smartfóny značky Nokia ho v rámci odolnosti ešte nikdy nesklamali. No ako sme si už zvykli, aj majster tesár sa niekedy utne. Bude toto prípad Nokie 9 PureView?

Vo videu okrem iného vyzdvihol vysoké rozlíšenie displeja Nokie 9 PureView, ktoré činí 2880 x 1440 obrazových bodov. To je takmer toľko pixelov, koľko mali pred rokmi Macbooky Pro s čarovným prívlastkom Retina. Teraz sa vám toto rozlíšenie zmestí do dlane. Zack trochu trochu smutne skonštatoval, že hoci Nokia 9 mohla mať rozširujúci slot na microSD karty, pretože miesto preň sa v rámiku na SIM kratu nachádza, Nokia ho nezakomponovala. Zvyšok si už pozrite vyššie v priloženom videu.

Najnovšie z kategórie: Nokia

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio