MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung oznámil, kedy začne predávať skladací Galaxy Fold!
zdroj: samsung.com

Samsung oznámil, kedy začne predávať skladací Galaxy Fold!

Samsung Galaxy Fold je prvým skladacím smartfónom spoločnosti Samsung. Pôvodne mal byť uvedený na trh 26. apríla tohto roka, no kvôli problémom so skladacím displejom, sa spoločnosť rozhodla jeho uvedenie na trh odložiť. Dnes Samsung oznámil, nový dátum pre Galaxy Fold a jeho uvedenie na svetové trhy.

Samsung počas niekoľkých mesiacov naprával chyby na zariadení a snažil sa ho vylepšiť, aby sa nepríjemná situácia neopakovala. Spoločnosť dokonca konkrétne popísala zmeny v oblasti dizajnu a konštrukcie modelu Galaxy Fold.

Vrchná ochranná vrstva displeja Infinity Flex bola potiahnutá až za rámik, takže je zrejmé, že je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie displeja a nie je určená na odstránenie. Galaxy Fold obsahuje ďalšie vylepšenia, ktoré lepšie chránia prístroj pred vonkajšími časticami a zároveň zachovávajú jeho osobité skladacie vyhotovenie:

  • Horná a spodná časť pántu bola spevnená novo pridanými ochrannými krytmi.
  • Pre zvýšenie ochrany displeja Infinity Flex boli pod displej pridané ďalšie kovové vrstvy.
  • Priestor medzi pántom a telom smartfónu Galaxy Fold sa zmenšil.

Zároveň však spoločnosť podotýka, že na zmenách a vylepšeniach v softvérovej oblasti pracuje aj naďalej, aby bol Samsung Galaxy Fold aj naďalej etalonom svojej triedy. Značka Samsung sa zároveň prihovára všetkým svojim fanúšikom: „Všetci v Samsungu oceňujeme podporu a trpezlivosť, ktorých sa nám od fanúšikov smartfónu Galaxy na celom svete dostalo. Vývoj smartfónu Galaxy Fold zabral mnoho času a sme hrdí na to, že sa o neho môžeme podeliť so svetom a tešíme sa, až ho ponúkneme spotrebiteľom.“

Samsung Galaxy Fold sa na vybrané svetové trhy dostane už v priebehu septembra tohto roka. Konkrétne oblasti a štáty, kde bude dostupný, však spoločnosť zatiaľ neprezradila. Urobí tak až s blížiacim sa dátumom uvedenia na trh.

zdroj: Samsung

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio