MOBIL.sk MOBIL.sk

Takto budú vyzerať nové iPhony 2019 naživo! (VIDEO)
zdroj: Mobile Fun / YouTube

Takto budú vyzerať nové iPhony 2019 naživo! (VIDEO)

Tento rok sme podobne ako v minulých rokoch dočkali masívnych únikov informácií ohľadom chystaných modelom od Apple. Informácií a nákresov je až tak veľa, že niektorí youtuberi boli opäť schopní dať si vyrobiť makety budúcich iPhonov na objednávku. Aj vďaka tomu sa už teraz môžeme pozrieť na to, ako budú nové iPhony vyzerať reálne.

September sa blíži a sním aj predstavenie iPhonov radu 11. Momentálne ešte nie je celkom jasné, ako ich Apple nazve, ale ich vzhľad si môžeme pozrieť už teraz. Ako môžeme vidieť, veľa sa toho nezmení. Zrejme najväčšou zmenou bude integrácia troch optík na zadnej strane smartfónov, ktorá si vyžiadala dizajnovú zmenu v podobe štvorcového "hrbu" pre objektívy.

Tie by však mali byť kryté špeciálnou vrstvou, ktorá ich skryje, aby čo najmenej narúšali dizajn nových iPhonov. Zmeny sa majú udiať aj vo vnútri, Apple vraj chystá viac zapracovať na kvalite fotografií a videí, aby sa spoločnosť opäť dostala do vedenia v rámci segmentu. Tento momentálne obsadzujú spoločnosti Huawei a Samsung.

Ostatné vlastnosti by sa zásadne meniť nemali, keďže ide len o vylepšenie predchádzajúcich modelov, no Apple možno nakoniec niečím prekvapí. Už dlhšiu dobu sa hovorí o tom, že spoločnosť chystá modely, ktoré budú namiesto klasického skla používať matné sklo, aby boli nové modely ľahko rozoznateľné v dave iných zariadení. Otázne však je, ako nový dizajn fotoaparátu prijimú ľudia.

Umiestnenie fotoaparátov totiž zvyšok výrobcov vyriešilo elegantnejšie a vyzerá to tak, že Apple sa týmto dizajnom jednoducho iba snaží odlíšiť. Podobné to však bolo aj pri iPhonoch 6 a 6 Plus, kde Apple umiestnil na telo mobilov nevzhľadné pásy pre antény. Ľudia nechceli veriť, že by spoločnosť Apple niečo také navrhla a dizajn iPhonov bojkotovali. Napriek tomu je táto generácia najpredávanejšou v celej histórii iPhonov a do dnešného dňa sa ich predalo viac než 220 miliónov kusov.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio