Mobil.sk Mobil.sk

Aplikácia FaceApp opäť zvalcovala internet. Celebrity zverejňujú fotky svojho staršieho ja!
zdroj: MOBIL.sk

Aplikácia FaceApp opäť zvalcovala internet. Celebrity zverejňujú fotky svojho staršieho ja!

Na sociálnych sieťach zaútočil ďalší fenomén. Ľudia si robia fotky prostredníctvom aplikácia FaceApp. Tá dokáže s použitím umelej inteligencie vytvoriť rôzne druhy vášho ja.

O aplikácii FaceApp sme už niekoľkokrát písali. Ide o fotografickú aplikáciu, ktorá využíva umelu inteligenciu a strojové učenie na vytvorenie vášho mladšieho alebo staršieho ja. Appka vám rovnako dokáže prirobiť bradu, zmeniť účes či farbu vlasov. Niekoľko základných nastavení je zadarmo a pokiaľ chcete využívať pokročilejšie filtre, musíte si priplatiť za PRO verziu.

Na jeden mesiac stojí PRO verzia 3,99 eur, na rok si od vás vypýta 19,99 eur a pokiaľ by ste chceli mať všetky jej filtre nastálo, budete musiať utratiť 43,99 eur. Minimálne na mesiac sa do nej teda určite oplatí zainvestovať. V minulosti bol populárny filter, ktorý vám zmenil pohlavie, no zaujímavou alternatívou je aj skrášľovací filter. Ten z vašej tváre odstráni nedostatky či asymetrickosť, zväčší vám pery a oči, takže po jeho aplikácii budete vyzerať ako hollywoodska hviezda.

Čaru tejto aplikácie v posledných dňoch podľahli okrem bežných ľudí aj slovenské a svetové celebrity, ktoré sa svojimi výtvormi húfne chvália na sociálnych sieťach. Inšpirujte sa aj vy a pozrite sa, ako by ste vyzerali ako starý človek. Mimochodom, tento filter je zadarmo. Mnohí ľudia, ktorí si zhotovili svoje staršie ja, s úžasom prišli na to, že vyzerajú ako svoji rodičia či starí rodičia.

Stiahnuť aplikáciu FaceApp pre Android

Stiahnuť aplikáciu FaceApp pre iOS

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

When you take a trip to the Year 3000.

Príspevok, ktorý zdieľa Jonas Brothers (@jonasbrothers),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Best caption wins ovo tickets

Príspevok, ktorý zdieľa champagnepapi (@champagnepapi),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

😂 ...nechcel som,ale musel som 😀

Príspevok, ktorý zdieľa DezertKaliMusic (@dezertkalimusic),

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Fun rádio