MOBIL.sk MOBIL.sk

Unihertz Titan je odolný QWERTY smartfón, ktorý zaujme milovníkov Blackberry
zdroj: Unihertz

Unihertz Titan je odolný QWERTY smartfón, ktorý zaujme milovníkov Blackberry

Unihertz Titan je navrhnutý pre všetkých pracujúcich profesionálov, milovníkov vonkajších aktivít a fanúšikov QWERTY mobilov.

O spoločnosti Unihertz nepíšeme po prvýkrát. Naposledy to bolo v súvislosti s ich crowdfundingovým projektom najmenšieho 4G smartfónu na svete - Unihertz Atom. Dnes má spoločnosť pre fanúšikov elektronických zariadení ďalší zaujímavý projekt a opäť prostredníctvom crowdfundingu.

Unihertz Titan je mobilom, ktorý spája to najlepšie zo sveta obrnených odolných mobilov a tiež zo sveta Blackberry smartfónov, na ktoré sa tento model neskutočne ponáša. Dizajnovo je zrejme najpodobnejší modelu Blackberry Passport, má však certifikáciu IP67, takže je vodeodolný, prachuodolný a nárazuvzdorný.

unihertz titan
Unihertz

Smartfón má zavalitý obdĺžnikový tvar so 4,5 - palcovým IPS displejom s rozlíšením 1440 x 1440 pixelov. Pod displejom nájdeme ovládacie tlačidlá, čítačku odtlačkov prstov v stredovom tlačidle a samotnú trojradovú qwerty klávesnicu.

unihertz titan
Unihertz

Vieme, že má extrémne veľkú 6000 mAh batériu, bezdrôtové nabíjanie, NFC, že podporuje 4G siete a dve karty SIM. Unihertz Titan by mal ponúknuť aj funkciu vysielačky, ktorú v moderných smartfónoch dnes už veľmi nevidieť. Prítomné bude aj odomykanie smartfónu tvárou.

unihertz titan
Unihertz

Viac detailov zatiaľ výrobca neprezradil. Unihertz na stránke venovanej modelu Titan spustil predobjednávky s registráciou emailu a až pri spustení crowdfundingovej kampane sa dozvieme detaily ohľadom ostatnej výbavy smartfónu, pamätových variantov alebo ceny.

unihertz titan
Unihertz

Unihertz Titan ponúka spoločnosť pre prvých záujemcov, ktorý si model predobjednajú, za zvýhodnenú cenu 199 amerických dolárov, čo je vskutku dobrá suma za takýto mobil. Tí, čo nechcú kupovať mačku vo vreci a chcú si počkať, kým spoločnosť zverejní všetky detaily, budú musieť zaplatiť určite viac.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio