MOBIL.sk MOBIL.sk

Internet valcuje virálne video chlapca, ktorý sa prezliekol za influencera a ospravedlňuje sa fanúšikom
zdroj: @taylorlorenz | twitter.com

Internet valcuje virálne video chlapca, ktorý sa prezliekol za influencera a ospravedlňuje sa fanúšikom

Viete ako to s tými influencermi a YouTubermi býva. Rýchlo získajú veľa fanúšikov a slávu, potom odrazu spravia nejakú hlúposť a za všetko sa ospravedlňujú. Tento scenár sa rozhodol sparodovať malý chlapec a ľudia si ho okamžite obľúbili.

Spravil si totiž kostým YouTubera, ktorý sa ospravedlňuje svojim fanúšikom vo videu a priniesol si ho na konferenciu VidCon 2019. Kostým je naozaj prepracovaný – chlapec vyzerá, ako keby bol priamo v YouTube a jeho „ospravedlňujúce video“ má viac ako 7 milióna pozretí. Celá časová os je navyše zaplnená žltými prúžkami označujúcimi reklamy – z niečoho tí YouTuberi predsa musia žiť.

Chlapec vo videu plače a dokonale paroduje všetkých „veľkých“ YouTuberov, ktorí sa nejako previnili. „Prepáčte, že som robil TikTok na pohrebe svojej starej mamy,“ ospravedlňuje sa. „Prepáčte, že som natočil mŕtve telo,“ pokračuje potom, pričom odkazuje na video YouTubera Logana Paula, ktorý vo videu ukázal mŕtve telo samovraha v lese.

zdroj: @taylorlorenz | twitter.com

A ako správny „YouTuber“ to na konci zaklincoval vetou: „Prosím odpustite mi a určite ma odoberajte a lajkujte, aby ste mali šancu vyhrať súťaž o moje darčekové poukazy v hodnote 1000 dolárov!“

Video malého ospravedlňujúceho sa YouTubera natočila novinárka Taylor Lorenz a zverejnila ho na svojom Twitteri. Aj keď v čase písania tohto článku bolo na internete zverejnené len 4 dni, pozrelo si ho už 11,4 milióna ľudí a získalo viac ako 700 tisíc likov. 

Treba ale povedať, že celý kostým v skutočnosti nebol chlapcov nápad. Vytvoril ho YouTuber jacksfilm a svojim fanúšikom umožnil, aby si ho stiahli a vytlačili. Aj tak si ale zaslúži veľkú pochvalu – minimálne za ten herecký výkon, ktorým perfektne stvárňuje dnešné „celebrity“ na YouTube.

Video, v ktorom jacksfilm prezentuje kostým ospravedlňujúceho sa YouTubera

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio