MOBIL.sk MOBIL.sk

Video odhaľuje dizajn dostupného iPhonu 11R v celej jeho kráse
zdroj: Ts Designer

Video odhaľuje dizajn dostupného iPhonu 11R v celej jeho kráse

Ide zrejme o najlepší pohľad na to, čo pre nás Apple pripravuje a na čo sa jeho fanúšikovia môžu tešiť.

Apple nám minulý rok spolu s klasickými dvoma vlajkovými loďami predstavil aj jeden úplne nový model – iPhone XR. Šlo o takú „odľahčenú“ verziu drahších iPhonov za lepšiu cenu. Užívateľom sa tento dostupnejší smartfón od Apple zapáčil a zakrátko sa stal najlepšie predávaným iPhonom vôbec. A preto nebude žiadnym prekvapením, ak nám ho Apple predstaví aj tento rok.

Doterajšie úniky ohľadom špecifikácií a tiež rendery, ktoré odhaľujú dizajn, sa zameriavali skôr na drahšiu dvojicu – iPhone 11 a iPhone 11 Max. Teraz sa však na YouTube objavilo kvalitné video renderu iPhonu 11R od dizajnéra Ts Designer. Označil ho síce ako „koncept,“ avšak vychádzal pritom z doterajších informácií a v mnohých ohľadoch je veľmi presné.

zdroj: Ts Designer | youtube.com

Z doterajších únikov vieme, že iPhone 11R bude v mnohých ohľadoch podobný ako predchádzajúca generácie. Prednú stranu bude tvoriť veľký displej s výrezom v hornej časti obrazovky. Na zadnej strane by sa však mala namiesto jediného fotoaparátu nachádzať dvojitá kamera, ktorá bude umiestnená do štvorcového tvaru. 

Jediná nepresnosť iPhonu 11R vo videu je, že obsahuje snímač odtlačkov prstov v obrazovke. Aj keď vieme, že Apple na podobnej technológii pracuje, je veľmi nepravdepodobné, že sa jej dočkáme už tento rok. Otázne tiež je, či sa dočkáme výmeny Lightning konektoru za USB-C ako autor v svojom koncepte znázornil. Niektoré zdroje to naznačovali, no opäť je možné, že sa toho dočkáme až o rok neskôr. Inak ale ide o veľmi pekné video, vďaka ktorému si môžeme pozrieť pripravovaný iPhone 11R v celej jeho kráse a vo vysokom rozlíšení.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio