MOBIL.sk MOBIL.sk

(AKTUALIZOVANÉ) Na internet unikli oficiálne vizualizácie Samsungu Galaxy Note 10. Takto bude vyzerať!
zdroj: MOBIL.sk

(AKTUALIZOVANÉ) Na internet unikli oficiálne vizualizácie Samsungu Galaxy Note 10. Takto bude vyzerať!

Samsung sa chystá predstaviť model Galaxy Note 10 už 7. augusta na evente UNPACKED 2019. Doteraz o ňom vieme už takmer všetko a mnoho z týchto správ sa potvrdilo aj únikom oficiálnych obrázkov zariadenia.

Samsung Galaxy Note 10 má byť pokračovateľom série pracovných tabletofónov Note, ktorá sa už celé roky teší ohromnému záujmu používateľov. Nikto iný totiž nevyrába podobne zamerané zariadenie s takým výkonom a vlastnosťami. Hardvérová výbava ide samozrejme ruka v ruke s cenou zariadenia, ale ľuďom, ktorí chcú vlastniť tento majestátny kus smartfónu to rozhodne nevadí.

Z nových obrázkov vidíme, že Note 10 má prísť v minimálne dvoch farbách (čiernej a gradientnej šedej) a že stylus S Pen bude farebne prispôsobený každej farebnej kombinácii. Oproti modelu Galaxy Note 9 prinesie novinka o jednu optiku hlavného fotoaparátu naviac. Čítačka odtlačkov prstov sa presunie zo zadnej strany pod displej a na prednej strane bude poznávacím znamením modelu netradične centrálne umiestnená diera v displeji.

Hoci je väčšina informácií o zariadení známych a o Galaxy Note 10 sme písali už niekoľkokrát, stále sa akosi nepotvrdilo jedno. V uloároch sa hovorí, že Samsung by mohol predstaviť hneď niekoľko modelov radu Galaxy Note, podobne ako to poznáme u smartfónov Galaxy S. Hoci je termín predstavenia relatívne blízko (menej než mesiac) stále sme nevideli fotografie, ktoré by potvrdzovali existenciu viacerých modelov súčasne. Možno šlo o mylnú informáciu a možno si spoločnosť Samsung len dobre stráži informácie. Všetko sa dozvieme už 7. augusta.


AKTUALIZÁCIA:


Dnes sa na internete objavil ešte jeden dôležitý údaj spojený s príchodom modelu Galaxy Note 10 na trh. Je ním jeho cena, ktorá určite zaujíma nejedného fanúšika. Redaktor serveru WinFuture Roland Quandt, ktorý sa podieľal na úniku nejednej informácie ohľadom chystaných mobilov, sa touto informáciou pochválil na svojom twitteri.

Podľa Quandta príde do Európy Galaxy Note 10 v sprievode svojho väčšieho brata s názvom Galaxy Note 10 Plus. Obidva smartfóny budú ponúkať na našom kontinente 256 GB verziu (alebo vyššie) a jej cena bude 999 eur, resp. 1199 eur v prípade väčšieho modelu Note 10 Plus. To je zariadenie z kategórie tabletofónov mimoriadne dobrá cena.

zdroj: mysmartprice.com, winfuture.de, 109992.html

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio