MOBIL.sk MOBIL.sk

Spoločnosti Spoločnosti OnePlus unikli na internet už asi všetky informácie o smartfóne OnePlus 5
zdroj: oneplus.com

Spoločnosti Spoločnosti OnePlus unikli na internet už asi všetky informácie o smartfóne OnePlus 5

Asi bolo dosť vlahy, pretože úroda únikov informácií o chystaných smartfónoch už dávno nebola taká bohatá ako práve tento rok.

Asi bolo dosť vlahy, pretože úroda únikov informácií o chystaných smartfónoch už dávno nebola taká bohatá ako práve tento rok. Najviac toho na internet uniklo spoločnosti Samsung pred predstavením modelov S a S+, ale ani ostatní výrobcovia nechcú ostať pozadu. Teda pravdepodobne by aj chceli, ale nedarí sa im informácie udržať pod pokrievkou. Telefón má byť predstavený zhruba o mesiac a k špecifikáciám a vzhľadu sa pridali už aj informácie o pravdepodobnej cene zariadenia.

Takže podľa všetkého bude smarfón OnePlus 5 disponovať 5,5 palcovým QHD displejom, čipom Qualcomm Snapdragon 835, výkonnou grafikou Adreno 540 GPU, 8 GB RAM, bude mať aj 64 GB úložiska, 23 Mpx fotoaparát, 16 Mpx prednú kamerku a batériu s kapacitou 4000 mAh. Celé to bude poháňať Android 7.1 Nougat. Všetky tieto informácie unikli na obrázku, ktorý pred pár dňami zverejnil server Slashleaks.

Oneplus specifikacie
slashleaks.com

Portál Geekbuying’s informácie potvrdil a navyše pridal cenu. Tá má byť 449,99 dolárov a podľa všetkého bude úplne rovnaká aj pre nás Európanov nosiacich v peňaženke eurá. Tá je veľmi podobná ako cena za jeho predchodcu OnePlus 3T, ktorý stojí v oficiálnom obchode 439 €. Jedinou otázkou ostáva, prečo je na uniknutom renderi nižšie duálny fotoaparát, keď špecifikácie hovoria o obyčajnom s 23 megapixelmi.

Oneplus 5 leak
Benjamin Geskin

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio