MOBIL.sk MOBIL.sk

Výzva #BottleCapChallenge valcuje internet. Splnili ste ju už aj vy?
zdroj: Pixabay.com / Maxpixel.net

Výzva #BottleCapChallenge valcuje internet. Splnili ste ju už aj vy?

Leto je čas dovoleniek a bezstarostnosti, pričom túto jeho definíciu je možné badať aj na používateľoch sociálnych sietí. Internetom sa totiž viac ako inokedy šíria rôzne výzvy. Tá najnovšia má názov #bottlecapchallenge (výzva vrchnáčika od fľaše).

Kým v minulosti sme videli ako ľudia na sociálnych sieťach jedia meltú škoricu (#CinnamonChallenge), tancujú vedľa idúceho auta (#KikiChallenge) alebo na seba vylejú kýbel plný ľadu (#IceBucketChallenge), tento rok prišiel kreatívny ľud s novou formou zábavy.

Na sociálnych sieťach si svoj domov našla nová výzva, v ktorej sa ľudia snažia odšróbovať vrchnáčik z obyčajnej fľašky bez použitia rúk, iba svojou nohou. Zapojilo sa do nej veľa bežných ľudí, ale výzva si našla svojich priaznivcov aj v radoch svetových celebrít. A aký majú takéto výzvy zmysel? V prevažnej väčšine absolútne žiadny. Ide o to, aby sa človek zaradil do "elitného" klubu jednotlivcov, ktorí dané zadanie zvládli bez akýchkoľvek problémov.

Stihli ste už nový #BottleCapChallenge absolvovať? Ak nie, prinášame vám niekoľko videí, ktoré by vás mohli inšpirovať. Pokiaľ sa rozhodnete pre plnenie výzvy, dajte si na seba pozor, pretože v minulosti sme boli už neraz svedkami toho, ako ľudia pri natáčaní takýchto videí dopadli veľmi zle.

Aj herec Jason Statham alebo hudobník John Mayer prijali výzvu

Speváčka Mariah Carey si ho upravila po svojom

Ani bežní ľudia nijako nezaostávajú v plnení výzvy s vrchnáčikom od fľaše

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio