Mobil.sk Mobil.sk

Gameri, zbystrite pozornosť! Poznáme dátum predstavenia herného ASUS ROG Phone 2
zdroj: asus.com

Gameri, zbystrite pozornosť! Poznáme dátum predstavenia herného ASUS ROG Phone 2

ROG Phone od Asusu je jeden z najúspešnejších herných mobilov na trhu. Ide o výkonné „delo“ určené pre tých najnáročnejších hráčov, ktorí nechcú robiť kompromisy a už tento mesiac sa dočkáme jeho nástupcu.

O Asuse ROG Phone 2 zatiaľ veľa informácií nemáme. Nepoznáme väčšinu kľúčových parametrov tohto pripravovaného mobilu s výnimkou obrazovky. Spoločnosť nám totiž stihla prezradiť, že novinku vybaví lepším displejom so zobrazovacou frekvenciou až 120Hz, čo je dvojnásobok oproti bežným smartfónom. Prejaví sa to najmä na plynulejšom zážitku z hry a jemnejších animáciách. 

Dozvedeli sme sa tiež to, že Asus uzavrel partnerstvo s čínskym vývojárom hier Tencent Games. Ide o štúdio, ktoré sa postaralo o port populárnej hry PUBG na mobilné zariadenia. Mohlo by to znamenať, že sa dočkáme niekoľkých exkluzívnych titulov od Tencent určených pre Asus ROG Phone 2.

zdroj: Weibo.com

Najviac nás ale samozrejme zaujímalo to, kedy sa vlastne tohto pripravovaného mobilu dočkáme. A to nám Asus konečne oznámil spolu so zverejnením oficiálnej pozvánky na sociálnej sieti Weibo. Asus ROG Phone 2 bude predstavený 23. júla - to znamená už o tri týždne. Udalosť sa bude konať v Číne a dozvieme sa tie najdôležitejšie informácie od dizajnu až po parametre.

Jeho predaj na čínskom trhu by mohol začať koncom júla alebo začiatkom augusta. Je ale dosť možné, že my v Európe si naň počkáme o niečo dlhšie. Aj minuloročný model sa dostal na západnú pologuľu až niekoľko mesiacov po jeho prvom predstavení.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Fun rádio