MOBIL.sk MOBIL.sk

YouTuber zhodil zo 100 metrového schodiska nový iPhone XS so zapnutou kamerou!
zdroj: TechRax | youtube.com

YouTuber zhodil zo 100 metrového schodiska nový iPhone XS so zapnutou kamerou!

Pri pohľade na dnešné testy odolnosti občas premýšľame, či ide skôr o testy alebo čistú deštrukciu smartfónov. Podobné to je aj v prípade najnovšieho videa YouTubera TechRax, ktorý sa rozhodol zistiť, čo sa stane s iPhonom XS, ak ho zhodí zo 100 metrového schodiska.

YouTubový kanál TechRax je známy svojimi extrémnymi testami smartfónov. V svojich videách sa snaží prekonávať hranice a zistiť, čo dnešné smartfóny skutočne vydržia. Videli sme, ako ťahal iPhone za autom, hádzal iPhone do lávy či dokonca ho vložil do propán-butánovej fľaše a nechal vybuchnúť. No a k najnovšiemu videu ho inšpirovalo špirálové schodisko jednej vysokej budovy.

Práve z tohto schodiska sa rozhodol zhodiť úplne nový iPhone XS. Od miesta, z ktorého iPhone zhadzoval na samotnú zem to bolo takmer 100 metrov. Aby to ale bolo zaujímavejšie, nechal na ňom zapnutú kameru v spomalenom režime, aby sme si spolu so smartfónom mohli vychutnať jeho pád. 

zdroj: TechRax | youtube.com

Zdá sa ale, že prvý pokus mu nevyšiel tak, ako chcel. iPhone narazil do schodov na deviatom poschodí a zrejme sa poškodil natoľko, že z neho nedokázal získať záber. Nerobilo mu ale problém celý pokus zopakovať s ďalším iPhonom XS. Tentoraz ho ale umiestnil do extrémne odolného obalu, aby to prežil.

Druhýkrát už mobil dopadol takmer na úplný spodok schodiska. Zároveň to celý čas natáčal a spomalený záber pádu si môžete vychutnať aj vy – vo videu začína v čase 2:38. Ako nakoniec iPhone dopadol si môžete pozrieť v samotnom videu. Prezradíme len jednu vec – ani ultra odolný obal mu pri páde z takmer 100 metrov nepomohol.

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio