MOBIL.sk MOBIL.sk

Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger či Twitter majú už celé hodiny problémy
zdroj: MOBIL.sk

Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger či Twitter majú už celé hodiny problémy

Sociálne siete a komunikačné appky majú už opäť masívny výpadok. Tentoraz sa problémy týkajú väčšiny obyvateľov Európy a východného pobrežia Ameriky.

Pravdepodobne viacerí z vás zaregistrovali problémy so svojimi sociálnymi sieťami či komunikačnými appkami. Problémy sa v menšom množstve začali niektorým používateľom prejavovať už včera, keď aplikácia Messenger nezobrazovala poslané obrázky či neprehrávala preposlané nahrávky.

Dnes sa tento problém rozšíril aj na Facebook, Instagram, WhatsApp či Twitter. Problémy však v posledných hodinách zaznamenali aj používatelia vyhľadávača Google či obchodu App Store. Všetky tieto tvrdenia podporuje aj online detektor poriadku DownDetector.

Facebook o probléme vie a snaží sa ho napraviť. Výpadok sa totiž týka najmä keho služieb. Používateľom teda neostáva nič iné, len počkať, kým sa spoločnosti podarí chybu lokalizovať a napraviť. Dovtedy sa môžeme venovať iným, kedysi veľmi obľúbeným činnostiam ako je živý rozhovor, čítanie knihy alebo sledovanie hviezd na nebi. Pekný večer všetkým.

zdroj: imore.com

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio