MOBIL.sk MOBIL.sk

V novej LEGO hre si postavíte obrovský mrakodrap a postaráte sa o to, aby prosperoval
zdroj: NimbleBit | youtube.com

V novej LEGO hre si postavíte obrovský mrakodrap a postaráte sa o to, aby prosperoval

Vývojárske štúdio NimbleBit nám prinieslo zaujímavú hru z prostredia kockovaného sveta LEGO. Postavíte si v ňom mrakodrap a následne sa oň budete starať.

NimbleBit je meno, ktoré bude bude mnohým mobilným hráčom dobre známe. Ide totiž o autorov extrémne úspešnej hry Tiny Tower, v ktorej ste si postavili vlastnú budovu a vašou úlohou bolo, aby prosperovala spolu so všetkými zamestnancami. Nuž a novinka LEGO Tower si prepožičiava práve tento overený koncept - s tým, že ho premieta do kockového sveta.

Pokiaľ ste teda niekedy hrali hru Tiny Tower, budete sa tu cítiť ako doma. Vašou úlohou je postupne vybudovať vysoký mrakodrap, ktorý bude zarábať obrovské peniaze. Na to ale samozrejme potrebujete obchody, obyvateľov, ktorí v nich budú pracovať a tiež byty, v ktorých ich ubytujete. Vďaka tomu môžete postaviť obrovský mrakodrap s obchodmi, posilňovňou, knižnicou aj apartmánmi.

Aby to ale celé nebolo úplne nudné, čakajú na vás jednoduché úlohy. Občas budete musieť za odmenu vyviezť výťahom návštevníka na konkrétne poschodie, občas vás obyvatelia poprosia, aby ste im pomohli nájsť nejakú stratenú vec.

Keďže ide o LEGO hru, uspokojené budú aj vaše kreatívne chúťky. Každého jedného obyvateľa si môžete prispôsobiť podľa seba. Môžete zmeniť jeho účes, tvár, oblečenie aj nohavice – presne ako pri reálnom LEGO panáčikovi. Tieto predmety budete postupne nachádzať a vytvárať tak svojich vlastných, originálnych zamestnancov.

zdroj: NimbleBit | youtube.com

Fanúšikov LEGO poteší aj fakt, že množstvo z poschodí na mrakodrape je inšpirovaných reálnymi stavebnicami. Môže sa vám tak stať, že si postavíte obchod, ktorý vyzerá presne ako ten, ktorý máte vystavený na okne. 

Lego Tower si môžete bezplatne stiahnuť do iOS aj Android zariadení.

Najnovšie z kategórie: Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio